Bloog Wirtualna Polska
Jest 1 269 788 bloogów | losowy blog | inne blogi | zaloguj się | załóż bloga
Kanał ATOM Kanał RSS
Kategorie

Afera reprywatyzacyjna w Warszawie

poniedziałek, 19 września 2016 9:23

 

Ćwiczenie astrologiczne - jak odczytać w horoskopie aferę z reprywatyzacją w Warszawie? Zajrzyjmy w horoskop, będzie ją opisywał Półkrzyż zmienny, z Saturnem w Strzelcu na wierzchołku, a u podstawy oś Węzłów Księżycowych i Neptun na Węźle Księżycowym Płd. (czyli symbolizującym przeszłość). 

Czytamy to zatem tak:

- Neptun jako władca znaku Ryb, będzie symbolem Warszawy. Od kiedy Neptun przebywa w swoim znaku Ryb, czyli jest bardzo silny, Warszawie dobrze się wiedzie, wypiękniała, zmiany są duże, widzą je przyjezdni i mieszkańcy miasta. No ale pojawił się Saturn...

- Saturn w zmiennym znaku Strzelca znalazł się do Neptuna w kwadraturze, ostry napięciowy aspekt, dokładny w 11-tym stopniu znaków zmiennych. Saturn może symbolizować ziemię, nieruchomości, to w zasadzie podstawowe przyporządkowanie dla tej planety. Saturn także symbolizuje strukturę, jakąś "budowlę" np. władczą, władzę. Czyli Saturn w tej aferze w podwójnej roli występuje, symbolizując zarówno grunty, nieruchomości, jak i strukturę władzy np. w mieście, czyli Ratusz.

Czyli mamy jakieś napięcie Warszawa-grunty/nieruchomości/Ratusz i wyraźnie w sprawę jest zaplątana przeszłość-przyszłość.

.

Afera wybuchła z pełną siłą na Nowiu, koniunkcji Słońca i Księżyca (1 września), który znalazł się w koniunkcji z Węzłem Księżycowym Płn. (czyli symbolizującym przyszłość). Nów w opozycji do Neptuna, czyli naszej Warszawy  i jej przeszłości (Węzeł Księżycowy Płd.). Przyszłość ma być inna niż przeszłość, a że układ jest zmienny (jakość zmienna), to silny nacisk na potrzebę zmiany sytuacji. Zarówno polityki z nieruchomościami, jak i władzy, czyli Ratusza w mieście. W najbliższych dniach Merkury jeszcze  zaostrzy ten układ (znajdzie się w koniunkcji z Węzłem Księżycowym Płn. w znaku Panny), będziemy znowu o tym mówić. Będziemy mieli zatem bardzo silnego Neptuna (Warszawę), bardzo silnego Merkurego w Pannie (w jakiej się to zrealizuje formie czas już wkrótce pokaże), ale niesilnego Saturna w znaku Strzelca. Strzelec jest znakiem sąsiednim dla Koziorożca (znaku Saturna), oba znaki są zupełnie różne, tak jak Jowisz (Strzelec) i Saturn (Koziorożec) są różne.

Saturn w znaku Strzelca to może być także nieruchomościowe prawo (Strzelec - prawo), które jest słabe, jakby wynikało. Obserwujmy co się będzie działo, czym zaskoczy nas Merkury (za kilka dni wyjdzie z retrogradacji, co jeszcze dodatkowo doda mu sił). Merkury szybko przejdzie, ale Półkrzyż, o którym tu mowa utrzyma się jeszcze przez jakiś czas, Neptun, Węzły Księżycowe i Saturn, to obiekty chodzące powoli. A nawet jeżeli Saturn się rozejdzie (prawo zostanie połatane) długo jeszcze będzie się utrzymywać silna opozycja, Neptun na Węźle Księżycowym Płd.(przeszłość), przeszłość i przyszłość Warszawy wciąż będzie na celowniku.

.

Ilustracją tego tekstu mogłaby być syrenka warszawska. Niektórzy astrolodzy uważają, że Warszawa jest spod znaku Koziorożca, czyli symbolizuje ją Saturn. Która planeta bardziej się nadaje? Jedno jest pewne, w obecnym Półkrzyżu uczestniczą obie, może w pewien sposób obie?

.komentarze (0) | dodaj komentarz

środa, 18 października 2017

Licznik odwiedzin:  243 132  

Kalendarz

« wrzesień »
pn wt śr cz pt sb nd
   01020304
05060708091011
12131415161718
19202122232425
2627282930  

Wyszukaj

Wpisz szukaną frazę i kliknij Szukaj:

Głosuj na bloog


zobacz wyniki

Subskrypcja

Wpisz swój adres e-mail aby otrzymywać info o nowym wpisie:

O moim bloogu

Po 8 latach nauki astrologii można zacząć robić analizy, tak mi mówiono. Nie powiedziano, że po przekroczeniu tego progu nie można będzie ich nie robić... a więc nie mam wyboru. Lwi analizyastrologi...

więcej...

Po 8 latach nauki astrologii można zacząć robić analizy, tak mi mówiono. Nie powiedziano, że po przekroczeniu tego progu nie można będzie ich nie robić... a więc nie mam wyboru. Lwi analizyastrologiczne@wp.pl

schowaj...

O mnie

Statystyki

Odwiedziny: 243132
analizyastrologiczne@wp.pl

Więcej w serwisach WP

Ale seriale

Pytamy.pl