Bloog Wirtualna Polska
Jest 1 269 787 bloogów | losowy blog | inne blogi | zaloguj się | załóż bloga
Kanał ATOM Kanał RSS
Kategorie

Ewa Kopacz?

wtorek, 09 września 2014 21:06

EWA_KOPACZ_BUSKO_IMG_3148.jpg

foto: autor Jarosław Roland Kruk, źródło - Wikipedia.

.

Czy Ewa Kopacz urodzona 3 grudnia 1956 r. ma horoskop polskiej pani premier? Ha, no właśnie! Dziwaczny dość horoskop osoby urodzonej tego dnia (w godzinę jak zwykle nie wnikamy). Ciekawy, ale "dziwny". Zero żywiołu powietrza, na przykład, co może być i zaletą, jak trzeba działać, to nie trzeba za dużo (i za długo) myśleć, od tego są doradcy. Za to mnóstwo żywiołu ognia, silny Strzelec (Słońce, Księżyc, Merkury, Saturn). Zmienny ogień też sprzyja działaniu i kończeniu spraw (jakość zmienna), gnaniu do przodu. Przydatne dla marszałka sejmu, żeby obrady się zanadto nie przeciągały i był jakiś efekt, ale czy premier?

Czym premier różni się od marszałka sejmu? Sejm to "teatr", role dobrze rozpisane, ważny dla marszałka jest Merkury. U Ewy Kopacz Merkury jest w Strzelcu w recepcji wzajemnej z Jowiszem w Pannie, czyli Merkury silny (przez recepcję), bo ląduje jakby w Pannie, "uporządkowana mowa".  Ewa Kopacz ma też fajnego bardzo Latawca, trygon ognisty (Słońce/Saturn w Strzelcu, Ceres w Baranie, Uran w Lwie) z ... Lilith/Chiron w Wodniku na przedzie, czyli "gra", znakomicie "gra" swoją rolę, potrafi się ubrać w teatralny kostium. Ale czy premierostwo to gra? Właśnie! Może to premierostwo ma być "grą"?

.

I czy nie za mało jakości kardynalnej jakby w tym horoskopie? Pośród głównych elementów horoskopu nie ma jej wcale! Ale jest Ceres w Baranie (dzisiaj już główny element od kiedy została planetą). Jest także Westa w Koziorożcu, co prawda nie planeta, ale ją "lubimy", patronka bezpiecznego domowego ogniska (o Weście mówiono swego czasu, że po Ceres ma szanse na bycie planetą). Wszystko jedno, jakości kardynalnej mało, jeszcze jest co prawda Selena (Anioł Stróż) w Wadze. A mało jakości kardynalnej oznacza, że osoba nie ma tzw. inicjatywy, sama z siebie nie rozpoczyna akcji. Pardon, jest Ceres i Westa, czyli akcje dotyczące porządkowania bezpiecznego domowego ogniska jakieś wszczynane być mogą, bez popychania do akcji. Marionetką Ewa Kopacz nie jest.

Kim jest? Kandydatką na "ostatni etap", tak jakby rządząca partia chciała pożegnać się z rządzeniem i Ewa Kopacz miał zagrać efektowny finał "posprzątania po sobie" i zostawienia dobrego wrażenia (skoro posprzątane). 

.

Jeszcze słowo o skuteczności horoskopu Ewy Kopacz, czyli punktach aktywnych i pasywnych. Są na zasadzie midpunktów w znakach Strzelca i Skorpiona.

Punkty aktywne:

Saturn/Centrum Galaktyki, Słońce/Merkury, Węzeł Księżycowy Północny/Westa

Osobisty autorytet w układaniu domowego ogniska na przyszłość.

Nie jest również wykluczone, a nawet bardzo prawdopodobne, że Księżyc jest tutaj także zaangażowany (ale ponieważ godziny urodzenia nie znamy, to nie kombinujemy).

Punkty pasywne:

Neptun/Węzeł Księżycowy Północny, Selena/Centrum Galaktyki, Jowisz/Westa

Bardzo ciekawy skład punktu pasywnego, czyli skuteczności Ewy Kopacz horoskopu, arcyciekawy. Duże szanse na tzw. "dobre wrażenie", pozostawienie po sobie dobrego wrażenia. Otoczka pewnej "mgły" (Neptun), niejasności i nieprzejrzystości, "co złego to nie my". Też iluzji, że jest "opieka niebios" w tym wszystkim i tak w ogóle jest super (Jowisz recepcja wzajemna Merkury). Słowem, tylko za ten układ punktów aktywnych i pasywnych premierostwo się należy. Chociaż początkowo wcale tak dobrze nie wyglądało (prawda?). Ciekawa kandydatura na premiera jeżeli partia pragnie efektownie zakończyć swoją wieloletnią już przecież akcję. Dobry premier na pożegnanie z polityczną sceną i pozostawienie po sobie dobrego wrażenia. Pani premier będzie "grała", a tymczasem poszczególni ambitni politycy będą sobie wić nowe gniazdeczka. Albo.. jakaś totalna zmiana wizerunku, mniej prawdopodobne, ale też możliwe.

 

___

Widzimy także Nów w horoskopie Ewy Kopacz i zaćmienie Słońca (poprzedniego dnia), czyli nie byle jaki to horoskop, dziwaczny, ale mający w sobie "coś". Można porównać do horoskopu Donalda Tuska, o którym pisaliśmy na blogu kilka lat temu, jako o kapitanie łajby, którego celem jest trzymać kurs, w największe burze trzymać kurs. Link - http://lwi.bloog.pl/id,3965727,title,Donald-Tusk-jaka-misja,index.html

Ewa Kopacz ma raczej doprowadzić łajbę do portu w "nienagannym stanie", statek cały, nic złego się nie stało, a "wycieczka" (z rządzącą partią) była super. Taka misja.

 

.

.

.komentarze (0) | dodaj komentarz

środa, 18 października 2017

Licznik odwiedzin:  243 166  

Kalendarz

« wrzesień »
pn wt śr cz pt sb nd
01020304050607
08091011121314
15161718192021
22232425262728
2930     

Wyszukaj

Wpisz szukaną frazę i kliknij Szukaj:

Głosuj na bloog


zobacz wyniki

Subskrypcja

Wpisz swój adres e-mail aby otrzymywać info o nowym wpisie:

O moim bloogu

Po 8 latach nauki astrologii można zacząć robić analizy, tak mi mówiono. Nie powiedziano, że po przekroczeniu tego progu nie można będzie ich nie robić... a więc nie mam wyboru. Lwi analizyastrologi...

więcej...

Po 8 latach nauki astrologii można zacząć robić analizy, tak mi mówiono. Nie powiedziano, że po przekroczeniu tego progu nie można będzie ich nie robić... a więc nie mam wyboru. Lwi analizyastrologiczne@wp.pl

schowaj...

O mnie

Statystyki

Odwiedziny: 243166
analizyastrologiczne@wp.pl

Więcej w serwisach WP

Ale seriale

Pytamy.pl