Bloog Wirtualna Polska
Jest 1 269 788 bloogów | losowy blog | inne blogi | zaloguj się | załóż bloga
Kanał ATOM Kanał RSS
Kategorie

Wróżbita Maciej

czwartek, 28 sierpnia 2014 9:36

 

Maciej.jpg

Kariera medialna Wróża Macieja budzi podziw i zainteresowanie, trafił nawet na okładkę ostatniego numeru tygodnika "Wprost". A wszystko co ukazuje się w tym tygodniku budzi ostatnio bardzo duże zainteresowanie.

Co takiego ma wróż Maciej w horoskopie, że stał się wielką gwiazdą, jako stosunkowo młody przecież człowiek? Czyli nie jest to tzw. doświadczenie, czy też nawet wykształcenie i wieloletnia praca, tylko "dar".

.

Nie wiadomo, nigdzie znaleźć jego daty urodzenia, nie ma jej w internecie, nie wiadomo kiedy się urodził. Ale coś tam daje się wyklikać, znaleźliśmy, że urodził się 9-ego (dnia miesiąca) i w 2010 r. był 10 lat po maturze. Liczmy zatem, pada na 1982 r., jako dość prawdopodobny rok jest urodzenia (czy rzeczywiście?). Teraz miesiąc, z kariery wróża Macieja wynika, że mógłby być .. Strzelcem, sprawdźmy zatem datę 9 grudnia 1982 r. No i ... 

Całkiem obiecująco, mógł urodzić się w tej dacie (ale czy się urodził?). Ryzykujemy.

Data jest wyśmienita, Słońce w punkcie aktywnym w Strzelcu i dużo innych planet w Strzelcu, ale już za Słońcem, w końcówce znaku. I bardzo dobrze, że w końcówce znaku, bo tam rezyduje tzw. Centrum Galaktyki (astrologiczny "Bóg" - 27 Strzelca)? 9 grudnia 1982 r. w koniunkcji z Centrum Galaktyki przebywały kolejno: Wenus (26 Strzelca), Neptun (27 Strzelca), Merkury (28 Strzelca), Ceres (30 Strzelca). 

.

Wyśmienicie rysuje się też zestaw punktów aktywnych i pasywnych w jego horoskopie, czyli "skuteczność" tego człowieka. Aż miło patrzeć (ale wciąż nie wiemy przecież czy to właściwa data). Ale, że miło, to patrzmy.

Punkt aktywny w Strzelcu - Słońce i midpunkty: Mars/Saturn, Jowisz/Węzeł Płd., Uran/Wenus, Uran/Neptun, Uran/Centrum Galaktyki, Merkury/Uran

Niemało....  Z planetami w koniunkcji z Centrum Galaktyki midpunkty aktywne tworzy Uran! To dlatego wróż Maciej jest taki "błyskawiczny". Bardzo ciekawy jest też midpunkt Mars/Saturn, ponieważ te planety są w recepcji wzajemnej w horoskopie wróża Macieja (Saturn w Skorpionie, Mars w Koziorożcu). Silne Mars i Saturn połączone ze sobą, są to bardzo "celowościowe" planety (chociaż klasycznie tzw. malefiki). Duża jest "moc" takiego człowieka.

Punkt pasywny w Skorpionie - na pewno Uran/Pluton, ale przy odpowiedniej godzinie urodzenia i położeniu Księżyca mogą być to także  midpunkty: Księżyca z planetami będącymi w koniunkcji z Centrum Galaktyki (patrz wyżej). Czyli? Skuteczność wyśmienita, wielka moc i znakomita skuteczność. Księżyc jest najważniejszą planetą osobistą (w astrologii Księżyc to planeta!), opisuje osobiste predyspozycje człowieka, gdyby był tak położony i faktycznie tworzył te midpunkty, to opisywałby bardzo trafnie wróża Macieja, czyli mielibyśmy go "na tacy".

Czy wróż Maciej urodził się 9 grudnia, czy ma tylko taki horoskop? "Błyskawicy". Ha!

 

.

 

 komentarze (0) | dodaj komentarz

środa, 18 października 2017

Licznik odwiedzin:  243 149  

Kalendarz

« sierpień »
pn wt śr cz pt sb nd
    010203
04050607080910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Wyszukaj

Wpisz szukaną frazę i kliknij Szukaj:

Głosuj na bloog


zobacz wyniki

Subskrypcja

Wpisz swój adres e-mail aby otrzymywać info o nowym wpisie:

O moim bloogu

Po 8 latach nauki astrologii można zacząć robić analizy, tak mi mówiono. Nie powiedziano, że po przekroczeniu tego progu nie można będzie ich nie robić... a więc nie mam wyboru. Lwi analizyastrologi...

więcej...

Po 8 latach nauki astrologii można zacząć robić analizy, tak mi mówiono. Nie powiedziano, że po przekroczeniu tego progu nie można będzie ich nie robić... a więc nie mam wyboru. Lwi analizyastrologiczne@wp.pl

schowaj...

O mnie

Statystyki

Odwiedziny: 243149
analizyastrologiczne@wp.pl

Więcej w serwisach WP

Ale seriale

Pytamy.pl