Bloog Wirtualna Polska
Jest 1 269 787 bloogów | losowy blog | inne blogi | zaloguj się | załóż bloga
Kanał ATOM Kanał RSS
Kategorie

Nicea i Ankara, ogień i zero powietrza

sobota, 16 lipca 2016 13:51

 

Astrologia nie jest wyrafinowana, jest zadziwiająco prosta. Jeżeli dzień po dniu, 14-ego i 15-ego lipca, trafiają się takie "extra" wydarzenia, jak atak terrorysty, wjeżdżającego ciężarówką w tłum spacerowiczów w Nicei  i zamach wojskowy w Ankarze, stolicy Turcji, to znaczy, że w tych dwóch dniach "odczyt" musi być bardzo charakterystyczny. Jaki? Oczywiście "ognisty". I że brak w nim żywiołu powietrza, policja nie zauważyła wielgachnej ciężarówki (sic!), a z Turcją dalej nie wiadomo o co chodzi. Od początku nie wiadomo o co chodzi, media najpierw wstrzymały lekko oddech czekając żeby przekazać "szczęśliwą" informację, że zamach się powiódł, a tu nic, niestety i co robić?

I coś jeszcze, wyraźnie widać także Mars-Lilith, Mars, agresja jest wyraźnie podszyty "diabłem" (czyli Lilith). Mars nie jest z gruntu złą planetą, chociaż do spokojnych nie należy, ale Lilith czyni z Marsa prawdziwego demona. Wojskowy zamach, czyli ukryty spisek w armii, to wypisz wymaluj jest Mars-Lilith, trafniej astrologia nie potrafi już tego opisać.

.

Po kolei. Dużo żywiołu ognia jest w tych dniach faktem, tak jak "zero" żywiołu powietrza, trudno powiedzieć co jest bardziej niebezpieczne, chyba połączenie tych dwóch stanów. Przestrzeń jakby kurczy się, koncentruje w jednym miejscu i wybucha, "powietrze jest wszędzie", "ogień sięga wysoko". A Mars chociaż nie jest w żywiole ognia, jest w swoim znaku, w Skorpionie, bardzo silny. Merkury, Wenus, Saturn, Uran i Ceres są w żywiole ognia, niby nie wszystko ale bardzo dużo, a wkrótce dołączy do nich Księżyc, kiedy tylko wejdzie do znaku Strzelca (15 lipca).

Brak żywiołu powietrza "odpowiada" też za gapiostwo francuskiej policji, która nie zauważa wielkiej ciężarówki. To tylko przy "zerowym" powietrzu mogło się udać, po prostu nie było jej widać (dla policji). Brak powietrza, to brak przezorności, bystrości, brak uwagi.

.

A Mars-Lilith? No właśnie, gdzie mamy tutaj połączenie Marsa z Lilith? Oba obiekty w znaku Skorpiona, Lilith bliżej początku, Mars bliżej końca znaku, wypośrodkowywują się dokładnie w punkcie pasywnym w tym znaku (czyli opisują skutek). A zatem połączenie Marsa i Lilith w postaci znaczącego midpunktu jednak jest i jakiś czas się jeszcze utrzyma, ponad 10 dni. W tym czasie żywioł ognia zasili samo Słońce, kiedy wkroczy do znaku Lwa, już za kilka dni..Cały czas utrzyma się brak żywiołu powietrza, w najbliższym okresie tylko Księżyc czasami coś tu da, poza tym nic, zero. Przestrzeń koncentruje się w jednym miejscu i wybucha. I tak, aż do końca sierpnia, gorąca i bezwietrzna pogoda (astrologicznie, niekoniecznie meteorologicznie). 

.

____

25.07.2016 r., poniedziałek.

Midpunkt Mars-Lilith w punkcie pasywnym w Skorpionie jeszcze tylko do jutra, do wtorku. Ten punkt to obszar 15.00. - 17.30. znaku Skorpiona. w środę już będzie po wszystkim. Wokół wszyscy się niepokoją różnymi wydarzeniami, to ich uspokajam. A jednocześnie podpowiedź, że drugi opisany w tekście wskaźnik, brak żywiołu powietrza, utrzyma się jeszcze do końca sierpnia, czyli trzeba zmienić strategię już od środy, nie szukać furiatów, tylko wzmóc czujność, bo będzie się nadal mało bystrym, mało uważnym, takie gapy, nawet wyszkoleni policjanci. A Światowe Dni Młodzieży w Krakowie? Zaczynają się już jutro, inauguracja bodaj o godzinie 17.30., czyli całe wydarzenie ma jakby midpunkt Marsa i Lilith w punkcie pasywnym w horoskopie (bo przy nim się zaczynają). Ale .. możliwe są przecież także dobre realizacje, całe to wydarzenie ma pewien posmak Marsa-Lilith w punkcie pasywnym (coś na kształt wyganiania z człowieka "złego ducha"). A brak powietrza, które "jest wszędzie"? No właśnie, nie ma ich wszędzie, czyli u siebie, we wszystkich zakątkach świata, tylko skupili się w Krakowie (żeby tego "złego ducha" z siebie wyganiać), masowy egzorcyzm.

.

.


Tagi: Nicea, Ankara

komentarze (0) | dodaj komentarz

Finał Portugalia - Francja

piątek, 08 lipca 2016 9:51

 

W niedzielę piłkarski finał, mecz Portugalii i Francji. Co by nie mówić jest to triumf romańskiego świata. Właśnie uczę się języka portugalskiego i widzę, że podobieństwo do języka francuskiego jest bardzo duże. Podobna gramatyka czyli konstrukcje, a, że wymowa bardzo różna, to już jest inna sprawa. Ale do rzeczy. Już kilka razy na blogu w zawodach sportowych posługiwaliśmy się symboliką państw, pisząc o wyniku tychże. Teraz spotka się Portugalia, czyli Ryby, czyli - Neptun i Francja, czyli Lew, czyli - Słońce. Neptun czy Słońce? No właśnie!

Bilans spotkań obu reprezentacji nie jest korzystny dla Portugalii, ale przecież Neptun nie był w Rybach! A teraz jest, najsilniejszy jak być może, bo w swoim znaku zodiaku. Duży plus dla Portugalii zatem, w takim starciu. Neptun nawet lepiej wyobraża Portugalię niż stary władca znaku Ryb, czyli Jowisz, jest bardziej "morski". Ale Jowisz w pewnym sensie nadal "obowiązuje" i jest on niestety w detrymencie, czyli w upadku, w znaku Panny, logiczne, skoro to dokładnie po opozycji do znaku Ryb. Czyli? Czyli na dwoje babka wróżyła, a jednak.

.

A Lew, czyli Słońce, czyli Francja? Słońce w Raku jest może "takie sobie", nie ma też  recepcji wzajemnej, która by go wzmocniła, to znaczy Księżyc nie jest w znaku Lwa (jak był wczoraj w czasie meczu z Niemcami). Ale Słońce w Raku, ma silnego władcę, czyli Księżyc, który jest w znaku Wagi w recepcji wzajemnej z Wenus w znaku Raka. Czyli Słońce, Francja, jest silne przez swojego władcę. Księżyc jest też ostatnim dyspozytorem horoskopu, czyli wszystko w dłoni dzierży. Tyle, że to władca, nie planeta, ale może właśnie władca okaże się ważny (chyba żeby uznać, że tak horoskop dowartościowuje organizatora mistrzostw).

Zarówno Neptun, jak i Jowisz, a także Słońce, czyli wszystkie możliwe sygnifikatory Portugalii i Francji, tworzą w horoskopie na datę niedzielnego meczu - Prostokąt Mistyczny, bardzo fartowną i piękną konfigurację,"elegancką". Czwartym elementem jest Pluton. Kardynalno-zmiennny Prostokąt Mistyczny, w znakach wodnych i ziemskich, zapowiada interesujące starcie, pełne ogromnych emocji.

.

___

Na blogu letnim wisi napisany kilka dni temu tekst o Cristiano Ronaldo, zapraszam:

http://lwi2.bloog.pl/id,355266307,title,Cristiano-Ronaldo-czyli-ogien-ogien-ogien,index.html

.komentarze (0) | dodaj komentarz

środa, 18 października 2017

Licznik odwiedzin:  243 159  

Kalendarz

« lipiec »
pn wt śr cz pt sb nd
    010203
04050607080910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Wyszukaj

Wpisz szukaną frazę i kliknij Szukaj:

Głosuj na bloog


zobacz wyniki

Subskrypcja

Wpisz swój adres e-mail aby otrzymywać info o nowym wpisie:

O moim bloogu

Po 8 latach nauki astrologii można zacząć robić analizy, tak mi mówiono. Nie powiedziano, że po przekroczeniu tego progu nie można będzie ich nie robić... a więc nie mam wyboru. Lwi analizyastrologi...

więcej...

Po 8 latach nauki astrologii można zacząć robić analizy, tak mi mówiono. Nie powiedziano, że po przekroczeniu tego progu nie można będzie ich nie robić... a więc nie mam wyboru. Lwi analizyastrologiczne@wp.pl

schowaj...

O mnie

Statystyki

Odwiedziny: 243159
analizyastrologiczne@wp.pl

Więcej w serwisach WP

Ale seriale

Pytamy.pl