Bloog Wirtualna Polska
Jest 1 269 787 bloogów | losowy blog | inne blogi | zaloguj się | załóż bloga
Kanał ATOM Kanał RSS
Kategorie

Piotr Kuryło

sobota, 17 marca 2012 9:38

fot. Piotr Kuryło

.

Piotr Kuryło, mieszkający w podaugustowskiej wsi Pruska Wielka obiegł świat dookoła. 20.000 km,  zajęło mu to rok. Start w Augustowie i finał w Augustowie. Biegł na zachód. Wyczyn sportowy duży, Piotr Kuryło jest sportowcem, tzw. ultramaratończykiem, to znaczny pokonuje dystanse większe niż bieg maratoński. Rzadka dyscyplina sportowa, bo i nie ma zapewne wielu chętnych, którzy by jej podołali. Bieg dookoła świata odbywał się "w imię pokoju na świecie", tak zwyczajnie i prosto. Po powrocie ultramaratończyk powiedział, że na świecie są dobrzy ludzie, będzie pokój. 

.

Horoskop na datę 24 lipca 1972 r.:

Piotr_Kuryło

.

I tylko jedna uwaga, może dwie. Zacznijmy od tej drugiej bo jest jakby bardziej oczywista - ogień, żywioł ognia, oczywiście bardzo dużo ognia w horoskopie. Piotr Kuryło jest Lwem z początku znaku.  Słońce, Merkury i Mars w Lwie (stały ogień). Księżyc i Jowisz w Koziorożcu (kardynalna ziemia). Wenus i Saturn w Bliźniętach (zmienne powietrze). Aktywny (ogień i powietrze) i wytrzymały horoskop (ziemia). Wody, która się "mazgai" nie ma i dobrze, żeby być ultramaratończykiem trzeba być twardym człowiekiem.

Wyczyn niesamowity, w horoskopie powinno być coś bardzo szczególnego, jeżeli astrologia "działa". Czyli możliwego do odczytania w horoskopie. Co to będzie u Piotra Kuryły?

Stawiam na posadowienie Saturna i Lilith. Saturn w Bliźniętach w "punkcie podróżnika", aktywnym punkcie horoskopu (powietrzno-ognistym) - 17 stopień, daje mu wytrzymałość. A Lilith w punkcie pasywnym w Skorpionie (wodno-ziemnym) - 17 stopień, czyni tę wytrzymałość "nadludzką". Mamy bardzo ciekawy obraz naturalnego współdziałania Saturna i Lilith. Zawsze się wydawało, że jest to dobre połączenie, dwa obiekty, których "należy się bać". Spotkały się i zneutralizowały, dla ogólnego dobra, taki jest obraz tego połączenia. Saturn pełni w takim połączeniu funkcję "konstrukcji" dla Lilith. Tutaj kwinkunks (5/12, 150 stopni). "Gniotsia nie łamiotsia", takie porzekadło ciśnie się na usta, na połączenie Saturna z :Lilith.  A tutaj - bardzo wytrzymały człowiek, nadludzko. Piotr Kuryło mówi, że marzenia trzeba spełniać, dobrze mówić jak się ma taki horoskop!

.

Powrót do Augustowa:

http://www.youtube.com/watch?v=-oNXKplrDIc

 

Ciekawe gdzie jest Księżyc w tym horoskopie, Koziorożec, ale w którym stopniu?

A kwinkunks między Słońcem i Jowiszem? Słońce na początku znaku Lwa, Jowisz na początku Koziorożca, tranzytujący Neptun dopełnił do konfiguracji Palca Bożego, ze Słońcem na wierzchołku. Taka Jowisz-Neptun podstawa, a na wierzchołku Słońce, dobrze opisuje całe to przedsięwzięcie jako wielką pielgrzymkę. Połączenia Jowisza z Neptunem są takie religijne i wzniosłe, niemałe planety, astronomicznie tzw. gazowe olbrzymy, zwłaszcza Jowisz jest duży. Nie tyle sportowy wyczyn, co wielka pielgrzymka z intencją. Piotr Kuryło ma szanse przejść do historii świata, jako "nadczłowiek", który odbył "wielką pielgrzymkę".

.

.komentarze (0) | dodaj komentarz

Katastrofa kolejowa

wtorek, 06 marca 2012 11:44

 

Człowiek poszedł do pracy, pracował żeby było bezpiecznie, a tu takie coś, dyspozytor jest w ciężkim szoku i trudno się dziwić. Katastrofa kolejowa na trasie Warszawa-Kraków, Kraków-Warszawa, o tragicznych skutkach, pociągi jadąc po tym samym torze wjechały na siebie. To nie jest normalna sytuacja, chociaż czasami się zdarza i katastrofy kolejowe bywają.

Dzień nie był "łaskawy" dla podróżowania. Z bardzo wielu elementów można wyłuskać te podstawowe, dlaczego nie był?

Ponieważ było bardzo mało żywiołu powietrza, to taka absolutna podstawa. Katastrofa w Smoleńsku, też wydarzyła się przy małej obsadzie żywiołu powietrza. Brak powietrza nie służy podróżowaniu, komunikacji, porozumiewaniu się, bystrości, przewidywaniu,  itd. "Powietrze jest wszędzie", brak powietrza oznacza, że "wszędzie" się nie jest. 

.

Feralnej soboty była także ścisła opozycja Słońca do Marsa, przy Marsie w Pannie w recepcji wzajemnej z Merkurym w znaku Barana. Czyli Merkury "odskakiwał" na opozycję do Słońca. Recepcja wzajemna oznacza, że w odczycie można planety za siebie podstawiać. Wyobraźmy więc sobie Merkurego w Pannie, a Słońce w Rybach. Podczas gdy Merkury nigdy nie odbiega od Słońca na więcej niż 28 stopni, a tutaj mamy 180 stopni! Wyraźna anomalia, a anomalie realizują się niezwyczajnymi wydarzeniami, które mogą nie być miłe.

Merkury ma za zadanie "donosić Słońcu informacje", taka jest jego rola. Świadomość człowieka (Słońca) zależy od pracy Merkurego. W momencie wypadku Merkury był w odległości 18 stopni od Słońca, daleko, ale jest to 1/20, na bardzo głębokim poziomie połączenie bezpośrednie jednak było. To mogło być zgubne, głęboki podszept Merkurego "przecież wiesz..". A jednocześnie Merkury jest już w miejscu Marsa, po opozycji do Słońca (przez tę recepcję wzajemną, Merkury w Baranie, Mars w Pannie). Czyli na "nienormalnej" dla siebie pozycji, "co wiesz, a możesz wiedzieć?". Może to opisywać tok myślenia tak maszynisty, jak i dyspozytora. Wydawało się, że informacja jest, a naprawdę jej nie było. Mars (maszynista) i Merkury (dyspozytor) wydawało się, że są "razem", a jednocześnie "razem" ich nie było.

"Potrzask" nieba okazał się okrutny. Maszyniści nie żyją, tak jak kilkunastu pasażerów, dyspozytorzy w szoku. Trudna byłaby odpowiedź na pytanie czy takim katastrofom można zapobiec.

.

link do horoskopu: Szczekociny

.

 

 komentarze (0) | dodaj komentarz

środa, 18 października 2017

Licznik odwiedzin:  243 171  

Kalendarz

« marzec »
pn wt śr cz pt sb nd
   01020304
05060708091011
12131415161718
19202122232425
262728293031 

Wyszukaj

Wpisz szukaną frazę i kliknij Szukaj:

Głosuj na bloog


zobacz wyniki

Subskrypcja

Wpisz swój adres e-mail aby otrzymywać info o nowym wpisie:

O moim bloogu

Po 8 latach nauki astrologii można zacząć robić analizy, tak mi mówiono. Nie powiedziano, że po przekroczeniu tego progu nie można będzie ich nie robić... a więc nie mam wyboru. Lwi analizyastrologi...

więcej...

Po 8 latach nauki astrologii można zacząć robić analizy, tak mi mówiono. Nie powiedziano, że po przekroczeniu tego progu nie można będzie ich nie robić... a więc nie mam wyboru. Lwi analizyastrologiczne@wp.pl

schowaj...

O mnie

Statystyki

Odwiedziny: 243171
analizyastrologiczne@wp.pl

Więcej w serwisach WP

Ale seriale

Pytamy.pl