Bloog Wirtualna Polska
Jest 1 269 788 bloogów | losowy blog | inne blogi | zaloguj się | załóż bloga
Kanał ATOM Kanał RSS
Kategorie

500+

piątek, 05 lutego 2016 17:03

 

Bardzo ciekawy temat, ale co może powiedzieć o nim astrologia? Program 500+ idzie jak burza, obietnica wyborcza PiS nabiera realnych kształtów, mimo wielu słów krytyki z różnych stron. Jak ugryźć go astrologicznie, bo tylko to nas interesuje? No jak?

Może data proponowanego wejścia w życie, 1 kwietnia 2016 r.? Nie wiadomo czy na pewno się ostanie, ustawa nie została uchwalona jeszcze, ale nic innego w tej chwili nie mamy, tylko to. A zatem 1 kwietnia, ten dzień za dobrze się nie kojarzy, co nie przeszkodziło politykom wybrać go na inaugurację. 1 kwietnia, mniej więcej, Słońce przebywa w stopniu znaku Barana, który uchodzi za bardzo silny stopień dla Słońca. Słońce to "pokazywanie się w świecie", co tego dnia się pokaże może istnieć nawet jak naprawdę tego .. nie ma, bardzo przekonywująca fatamorgana, ale siła oczywiście też. Trudno wątpić w coś co ma inagurację tego dnia, a jednak jest pewien niepokój, że ulegamy złudzeniu widzenia czegoś, czego tak naprawdę w ogóle nie ma. Coś takiego.

Jeżeli 1 kwietnia 2016 r., to którą godzinę powinniśmy przyjąć? Chyba północ, jak ustawa rzeczywiście wejdzie w życie tego dnia, to północ, tak wygląda to dzisiaj, co będzie naprawdę jeszcze nie wiemy.

I co my widzimy takiego w horoskopie ustawionym na północ i Warszawę? 

Po kolei.

W dziedzinie żywiołów widać dużą anomalię, w horoskopie nie ma żywiołu powietrza, najwięcej jest żywiołu ognia. Brak powietrza może sugerować, że wejdzie w życie coś, co nie do końca jest "mądre", jest raczej mało przemyślane (brak powietrza), ale "mocne" (ogień). Może to także oznaczać, że wchodzi w życie coś co nie jest dla wszystkich (to powietrze jest wszędzie). Z drugiej jednak strony można powiedzieć, że coś za coś, brak powietrza i owszem (nie dla wszystkich, nie do końca mądre i przemyślane), ale za to bardzo mocne, dynamiczne, odważne (ogień). Pewnie gdyby słuchać ekspertów (powietrze) zabrakłoby odwagi (ogień). A tak program jest, będzie.

W dziedzinie jakości również poważna anomalia, brak jakości stałej, są tylko jakość kardynalna i zmienna. Co sugeruje, że program jak burza wejdzie w życie (kardynalność), ale brak mu stabilizacji, nie będzie programem "stałym", ulegać będzie zmianom, sinusoida góra-dół i brak linii prostej. To raczej jest wadą, może wychodzić będą na wierzch mankamenty, którym rządzący będą próbowali zaradzić ciągle zmieniając program. Czyli łącząc to z żywiołami, będą wychodzić na wierzch niedoróbki, brak przemyślanej do końca koncepcji.

.

Już na poziomie żywiołów i jakości widzimy "problemy", ale taka uroda tego programu. Nie ma jakości stałej? Ale Westa jest w jakości stałej, w Byku, a Westa to patronka domowego ogniska, Westa nie jest planetą, ale może kiedyś będzie.

.

Konfiguracje aspektów, kolejna kwestia. W horoskopie na tuż po północy 1 kwietnia 2016 r. widzimy fartowną konfigurację Latawca. Wielki Trygon jest ziemny (żywioł ziemi) i składa się z Jowisza w Pannie, Księżyca w Koziorożcu i Westy w Byku (jednak Westa). Dużo (Jowisz) dzieci (Księżyc) na domowe ognisko (Westa), dużo kasy na te dzieci, skoro to żywioł ziemi. Przód Latawca jest jednak w znaku Ryb i widzimy tam Neptuna, Latawiec z Neptunem na przedzie to już nie brzmi najlepiej, lecimy w jakąś "bajkę", albo ktoś wprowadza tutaj w błąd, mami, ale są możliwe zapewne również dobre realizacje, tylko ten Neptun z dziećmi i 500 zł na dzieci jakoś nie bardzo się kojarzy. Chyba, żeby widzieć w nim "Świętego Mikołaja", co to niesie prezent, ale wierzyć w Świętego Mikołaja? Właśnie.

.

Skuteczność horoskopu, badamy przez układ punktów aktywnych i pasywnych, czy w ogóle jakaś jest, a jak jest, to jaka.

Punkt aktywny w Strzelcu: midpunkt Neptun/Węzeł Księżycowy Płn. (bajka na przyszłość) i midpunkt  Mars/Centrum Galaktyki (??). Faceci wymyślili jak z "pomocą bożą" mieć na utrzymanie dzieci, model, że ojciec rodziny zarabia na jej utrzymanie już niemodny, odpływa właśnie w dal, my będziemy płodzić dzieci, a składać się na ich utrzymanie będą wszyscy, szatański plan.

Punkt pasywny w Skorpionie: midpunkty Księżyc/Jowisz (dużo dzieci), Mars/Lilith (facetów szatański plan), Jowisz/Pluton (wielki plan).

.komentarze (0) | dodaj komentarz

środa, 18 października 2017

Licznik odwiedzin:  243 150  

Kalendarz

« luty »
pn wt śr cz pt sb nd
01020304050607
08091011121314
15161718192021
22232425262728
29      

Wyszukaj

Wpisz szukaną frazę i kliknij Szukaj:

Głosuj na bloog


zobacz wyniki

Subskrypcja

Wpisz swój adres e-mail aby otrzymywać info o nowym wpisie:

O moim bloogu

Po 8 latach nauki astrologii można zacząć robić analizy, tak mi mówiono. Nie powiedziano, że po przekroczeniu tego progu nie można będzie ich nie robić... a więc nie mam wyboru. Lwi analizyastrologi...

więcej...

Po 8 latach nauki astrologii można zacząć robić analizy, tak mi mówiono. Nie powiedziano, że po przekroczeniu tego progu nie można będzie ich nie robić... a więc nie mam wyboru. Lwi analizyastrologiczne@wp.pl

schowaj...

O mnie

Statystyki

Odwiedziny: 243150
analizyastrologiczne@wp.pl

Więcej w serwisach WP

Ale seriale

Pytamy.pl