Bloog Wirtualna Polska
Jest 1 269 788 bloogów | losowy blog | inne blogi | zaloguj się | załóż bloga
Kanał ATOM Kanał RSS
Kategorie

Wschód Słońca w Czelabińsku czyli deszcz meteorytów

piątek, 15 lutego 2013 10:38

 

Na rosyjskie milionowe miasto Czelabińsk spadł 15.02.2013 r. ok. godz. 9.20. czasu miejscowego - deszcz meteorytów. Dość niecodzienna sprawa, są nagrania, widać co i jak się stało. Jak pokazuje ją horoskop? Takie odwiedziny z kosmosu powinny być widoczne. Zdaje się, że Czelabińsk przywitał "gości" w momencie kiedy na IC horoskopu (dół) znalazła się Lilith. będąca nomen omen w tzw. punkcie podróżnika, punkcie aktywności w Bliźniętach.

Lilith na osi na pewno jest istotna, zwłaszcza, że tworzy konfigurację kwintylową z Saturnem i z Uranem, tzw. "Palmę" czy "Drzewo". Saturn (stacjonarny) jest na wierzchołku,"kamienie", a Uran i Lilith tak potężnie potrząsają tym drzewem, że "kokosy" lecą. Uran i Saturn w recepcjach wzajemnych z Plutonem bardzo wzmacniają kwintylowy układ. Lilith, Uran, Saturn + Pluton. Na konfiguracjach kwintylowych zwykle nie można się zawieść, zawsze pokażą coś "dodatkowego".

Jeszcze ciekawszy jest bisekstyl z CG - Centrum Galaktyki, które tworzy ze Słońcem i z Księżycem na tę chwilę - sekstyl i trygon, Słońce na wierzchołku konfiguracji. Drugi dokładny bisekstyl tworzą: Pluton, Saturn i Mars, Pluton na wierzchołku. Oba bisekstyle są ciekawie ze sobą połączone, otóż planety będące na wierzchołkach, Słońce i Pluton łączy aspekt półkwadratury.

Księżyc w trygonie do CG, ludzi (Księżyc) dotyka coś z oddali (CG). Czyli mamy "przybyszy z oddali". Deszcze meteorytów są dość często obserwowanym zjawiskiem, ale tutaj mamy milionowe miasto i to jest jakoś wyjątkowe, zanotowały efekt kamery, monitoringi, prawdziwy spektal odgrywa się teraz w internecie, gdzie te filmiki są pokazywane. Niby nic takiego, a jednak mamy "przybyszy z kosmosu", a jednak...

CG - Centrum Galaktyki staje się coraz wdzięczniejszym obiektem do obserwacji, to jest ten "koniec świata", astrologia włączyła go już do analiz, a teraz obserwujemy "spektakl". CG było podłączone do osi Węzłów Księżycowych aspektami kwintylowymi. Bardzo dobrze pokazuje to coś "ponad nami" i "poza nami", na co żadnego wpływu my tutaj teraz na Ziemi nie mamy, możemy tylko obserwować "kosmos".

.

Trzeci ciekawy układ w horoskopie tworzą nowe planety: Eris i Ceres, które znalazły się u podstawy konfiguracji "Palca Bożego" z Węzłem Księżycowym na wierzchołku, czyli praktycznie jest to cały "Bumerang", Węzły Księżycowe są do siebie przecież w opozycji. Jaki odczyt tego układu - nie wiem, chodzi o nowe planety, które mają nam dopiero pokazać co potrafią. Być może jest to ilustracja przesłania, że człowiek potrafi, a przynajmniej będzie się starał, sobie z takimi "siłami natury" poradzić, Ceres i Eris po coś stały się planetami, można uporządkować (=Ceres) chaos (Eris)? Ciekawą informacją jest na pewno to, że mieszkańcy Rosji zostali przed możliwością takiej kosmicznej katastrofy ostrzeżeni, meteoryty nie spadły  znienacka, wprost przeciwnie, "goście z kosmosu" byli oczekiwani.

.

.

Horoskop:

deszcz_meteorytow_Czelabińsk

.komentarze (0) | dodaj komentarz

środa, 18 października 2017

Licznik odwiedzin:  243 147  

Kalendarz

« luty »
pn wt śr cz pt sb nd
    010203
04050607080910
11121314151617
18192021222324
25262728   

Wyszukaj

Wpisz szukaną frazę i kliknij Szukaj:

Głosuj na bloog


zobacz wyniki

Subskrypcja

Wpisz swój adres e-mail aby otrzymywać info o nowym wpisie:

O moim bloogu

Po 8 latach nauki astrologii można zacząć robić analizy, tak mi mówiono. Nie powiedziano, że po przekroczeniu tego progu nie można będzie ich nie robić... a więc nie mam wyboru. Lwi analizyastrologi...

więcej...

Po 8 latach nauki astrologii można zacząć robić analizy, tak mi mówiono. Nie powiedziano, że po przekroczeniu tego progu nie można będzie ich nie robić... a więc nie mam wyboru. Lwi analizyastrologiczne@wp.pl

schowaj...

O mnie

Statystyki

Odwiedziny: 243147
analizyastrologiczne@wp.pl

Więcej w serwisach WP

Ale seriale

Pytamy.pl