Bloog Wirtualna Polska
Jest 1 269 787 bloogów | losowy blog | inne blogi | zaloguj się | załóż bloga
Kanał ATOM Kanał RSS
Kategorie

Jarosław, czyli gwiezdne wojny

niedziela, 27 grudnia 2015 14:40

 

Chyba wielu Polaków myśli dzisiaj o Jarosławie Kaczyńskim. Żeby summa summarum było to wszystko "na plus", skoro już nie ma odwrotu. Jest dzisiaj politykiem bez funkcji, za wyjątkiem szefa partii, czyli jednak funkcja, partyjna, nie państwowa. Ale jakoś nie myśli się teraz o prezydencie Andrzeju Dudzie i premierze Beacie Szydło, nie ta ranga, mimo funkcji, zdecydowanie nie ta ranga. Jarosław Kaczyński ma olbrzymie ambicje i właśnie zaczął wprowadzać swoje plany w ruch. I zadrżało, bójcie się narody. Czy słusznie?

Na blogu był już analizowany horoskop na datę 18 czerwca 1949 r., jest przecież bratem bliźniakiem, czyli data prawie, że ta sama. Jarosław jest starszym bratem, przyjmuje się godzinę urodzenia 2-gą w nocy, chociaż do końca nie wiadomo czy słusznie (podobno matka tę godzinę podała). A jeżeli nawet słusznie, to najpewniej nie należy przyjmować jej dokładnie, zbyt równa ta godzina, no właśnie. Czyli? Czyli przyjmijmy, że szef zwycięskiej w wyborach partii, która ma także prezydenta, posiada na Ascendencie gwiazdę Algol. Byłoby to zatem kilka minut po 2-giej w nocy. Jowisz byłby równo na MC.

Lilith w koniunkcji z Eris, Wenus w koniunkcji z Syriuszem w 13 stopniu Raka, czyli w punkcie opisującym Czarne Słońce. Księżyc w koniunkcji z tc302, nienazwaną planetą (raczej kandydatką na planetę). Centrum Galaktyki dokładnie po opozycji do Słońca.

Omawiając horoskop brata kilka lat temu nie na wszystko zwróciliśmy uwagę. Eris owszem tak. Ale już nie mówiliśmy o Czarnym Słońcu (gdzie Wenus), czy o koniunkcji Księżyca z tc302, nie mówiliśmy także o Centrum Galaktyki. Czyli teraz wiemy więcej, ale nie będziemy powtarzać horoskopu Lecha, to było, teraz nas zajmuje Jarosław. 


Olbrzymie wyzwanie, żeby być "bogiem" napędza ten horoskop. To ta silna opozycja Słońca do Centrum Galaktyki. Ale jednocześnie tylko Merkury i Ceres są w tym horoskopie planetami silnymi (w swoich znakach), tylko one, mały Merkury i mała Ceres. Słońce w Bliźniętach wcale nie jest silne, chce być "bogiem", widząc Centrum Galaktyki idealnie przed sobą, ale to nie jest zestaw na "boskość". Merkury jest tylko "posłańcem", a Ceres potrafi nieźle "sprzątać", na boskość to za mało. Co robić?

Patrzeć w "gwiazdy".

Algol na Ascendencie.

Merkury z gwiazdą Aldebaran.

Wenus z Syriuszem.

Węzeł Księżycowy Płd. z Arcturusem.

Algol., Aldebaran, Arcturus i Syriusz.

oraz MC w koniunkcji z gwiazdą Altair (i Jowiszem)

http://www.constellationsofwords.com/stars/Altair.html

Posłaniec gwiazd? 

.

Jeżeli to Ascendent jest najważniejszy w horoskopie, to widzieć trzeba gwiazdę Algol.

Stąd zapewne Jarosław Kaczyński budzi taki strach. Lilith z Eris jest również trudnym połączeniem, wszechogarniającym wszystko (podobnie jak Lilith-Pluton). Ale tym razem nie mówmy o Eris, o niej mówiliśmy już dużo kilka lat temu.

O Jarosławie Kaczyńskim można niekiedy usłyszeć, że nie jest "normalną" osobą. Astrologia rzecze, że jeżeli uda się zrealizować potencjał tkwiący w horoskopie należycie, to los na loterii, nie ma wtedy trudnych i "nienormalnych" horoskopów. Szpitale psychiatryczne pełne tych, którym to się nie udało. Wszystko wskazuje dzisiaj na to, że Jarosławowi Kaczyńskiemu los dał możliwość zrealizowania trudnego, pełnego wielkich wyzwań horoskopu.

A Polska? No właśnie. Jeżeli uznamy, że los Polski dzisiaj został zapisany w horoskopie autora "wielkiego scenariusza", to spójrzmy na Wenus w koniunkcji, może nie tyle z Syriuszem, co z Czarnym Słońcem. To bardzo ciekawy punkt w horoskopie i chociaż wielu z nas coś tam ma, w tym punkcie (13 Raka), to nie każdy pisze "wielki scenariusz" dla Polski, a Jarosław Kaczyński właśnie go pisze (Wenus jest symbolem Polski jak władczyni znaku Byka, jest też w horoskopie Jarosława władczynią jego Ascendentu).

.

Czarne Słońce? Chyba trzeba bacznie obserwować. 13 Raka. Punkt równowagi dla Słońca, miejsce, z naszej perspektywy, w którym Słońce "zaczepione" jest w przestworzach i otwarte na tę dalszą przestrzeń. "Odbiór" w punkcie Czarnego Słońca jest bardzo mocny, bardzo spontaniczny, oślepia. Jarosław "widzi" Polskę, gdzieś wysoko ma to wszystko nieźle podświetlone. Albo inaczej, ma instrument, żeby widzieć dobrze diagnozę (co Polsce dolega), pytanie tylko czy potrafi przeprowadzić terapię. Właśnie. Diagnoza to przecież za mało, ważne, ale za mało. Inaczej widzi idealny obraz Polski, ale pytanie czy potrafi do niego doprowadzić. Przydałaby się obsada punktu przeciwnego do Czarnego Słońca - czyli 13 Koziorożca, tzw. Diament. To układ, który mógłby wprowadzić diagnozę Czarnego Słońca w życie, czy inaczej, przeprowadzić właściwą terapię. 13 Koziorożca działa przeciwnie do Czarnego Słońca, ale oba punkty się uzupełniają, Diament jest skuteczny, dokładnie wie co i jak należy zrobić. Istnieje obawa, że sam Jarosław, nawet do spółki z Andrzejem Dudą (który mógłby mieć w 13 Raka Księżyc, a na pewno ma Słońce na Ascendencie Jarosława), to może być za mało na owocną skuteczność.

Cóż, poszukamy kogoś z dobrą obsadą 13 Koziorożca i może sprawa pozytywnie się wyjaśni, może nawet ktoś taki już w otoczeniu działa. Chociaż .. sądząc po dotychczasowych efektach nowych rządów, jeszcze się Diament nie znalazł... A Czarne Słońce niewątpliwie szaleje. Ale poszukamy, grunt to optymizm.

 

___

Sprawdziłam datę Joachima Brudzińskiego, który w strukturze partii pełni funkcję przewodniczącego komitetu wykonawczego, ma Wenus w 11 lub 12 stopniu Koziorożca, czyli Diament już blisko. Ciekawe. A Marek Kuchciński, marszałek izby niższej parlamentu, ma w 13 Koziorożca .. Ceres. Elżbieta Witek ma natomiast Merkurego w 12 stopniu znaku Koziorożca, jest rzecznikiem prasowym ugrupowania. Beata Szydło może mieć natomiast Księżyc w 13 Koziorożca, zależy to od godziny urodzenia. Widać zatem, że Jarosław Kaczyński z Wenus w koniunkcji z Czarnym Słońcem w 13 Raka zgromadził wokół siebie osoby, które mają obsadę punktu leżącego po opozycji i są w mocy wcielać wizje Czarnego Słońca w życie. Tylko dlaczego tak "koślawo" to wychodzi? Gwiezdne wojny bardziej przypominają film niż realne życie. Potrzeba osoby ze Słońcem w 13 Koziorożca, która by miała autorytet związany z takim położeniem i zdołała przekonać ludzi, że wizje 13 Raka mają sens, że coś trzeba, można i warto zrobić. Wenus, Ceres, Merkury i Księżyc to za mało, jak widać za mało. "Diament" zatem pilnie poszukiwany. 

 

.

.komentarze (0) | dodaj komentarz

Godzina Łaski dla świata

wtorek, 08 grudnia 2015 13:33

 

8 grudnia pomiędzy godziną 12-tą i 13-tą Kościół obchodzi Godzinę Łaski. Wszystko to na pamiątkę wydarzenia z dnia 8 grudnia 1947 r., czyli nie tak dawno temu. Tego dnia w Montichiari we Włoszech Pierinie Gilli, pięlęgniarce, objawiła się w Święto Niepokalanego Poczęcia Matka Boża, przekazując przesłanie o tej szczególnej godzinie.

Bardzo ciekawy horoskop, 8 grudnia 1947 r. niebo rozświetlały Latawce i Prostokąt Mistyczny. To znaczy taki obraz nieba można było odczytać. Konfigurację łączyło Centrum Galaktyki, czyli centrum Drogi Mlecznej, w końcówce znaku Strzelca, jak wiadomo (nie tak dawno temu to było). A Centrum Galaktyki (CG) to "astrologiczny" Bóg, czyli obraz Boga w horoskopie. Konfiguracje łączyła także bardzo silna w tym czasie Ceres (nie będąca wówczas jeszcze planetą).  Ceres w Baranie, ale w recepcji wzajemnej z Marsem w znaku Panny. CG i Ceres pojawiają się na "ogonach" Latawców, czyli napędzają go, a raczej niosą taki "ładunek". W przypadku CG wiadomo o co chodzi, dosłownie "łaska Boża", a Ceres? Coś znacznie bliżej nas, ziemi (jest planetą osobistą, astronomicznie krąży pomiędzy Marsem i Jowiszem, czyli osobista+, może najdalsza planeta osobista, że jeszcze człowiek coś może). Z tych układów wynika "moc" zarówno boska, jak i ludzka.

.

Ceres-Księżyc (ten na przedzie), po bokach Centrum Galaktyki i Saturn, to jeden Latawiec.

CG-Uran/Selena (Anioł Stróż), na przedzie, po bokach Ceres i Saturn, to drugi Latawiec.

A Prostokąt Mistyczny (też bardzo fartowna konfiguracja, taka rozwiązująca problemy widoczne w dwóch opozycjach) tworzą Ceres-Centrum Galaktyki (to jedna opozycja) i CG-Uran/Selena (druga opozycja).

Wielki Trygon w tym horoskopie jest ognisty, w żywiole ognia (CG-Ceres-Saturn), co dodatkowo podkreśla dużą moc i optymizm..

.

Ciekawy horoskop, z którego da się jeszcze dużo odczytać. Na przykład silne podkreślenie jakości zmiennej na osiach horoskopu, wszystkie osie w jakości zmiennej, duża moc jakiejś zmiany. Oraz przewaga żywiołu ognia (aktywność, optymizm), kosztem żywiołu wody, którego nie ma prawie wcale (dla planet nie ma). Nie "mazać się", nie "tonąć", tylko śmiało w górę i to nie ludzie nam pomogą, ale coś znacznie wyżej niż ludzie.

.

Niezwykła godzina, nie odważę się napisać, że "magiczna", ale na pewno "cudowna". Wtedy, w grudniu 1947 r. Obchodząc ją co roku wspominamy tamten moment, dłuższą chwilę, w której była duża "moc", na zmianę czegoś co było, własnym, osobistym działaniem (Księżyc). Księżyc był wówczas ostatni w szeregu według stopnia, w Wadze. Kult Matki Bożej w Montichiari został uznany w 2000 r., a objawienie z 8 grudnia 1947 r. nie jest jedynym w tym miejscu, chociaż najsławniejszym. Miasto leży na zach. od Werony, w płn. Włoszech, Lombardia.

.

.

 komentarze (0) | dodaj komentarz

środa, 18 października 2017

Licznik odwiedzin:  243 162  

Kalendarz

« grudzień »
pn wt śr cz pt sb nd
 010203040506
07080910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

Wyszukaj

Wpisz szukaną frazę i kliknij Szukaj:

Głosuj na bloog


zobacz wyniki

Subskrypcja

Wpisz swój adres e-mail aby otrzymywać info o nowym wpisie:

O moim bloogu

Po 8 latach nauki astrologii można zacząć robić analizy, tak mi mówiono. Nie powiedziano, że po przekroczeniu tego progu nie można będzie ich nie robić... a więc nie mam wyboru. Lwi analizyastrologi...

więcej...

Po 8 latach nauki astrologii można zacząć robić analizy, tak mi mówiono. Nie powiedziano, że po przekroczeniu tego progu nie można będzie ich nie robić... a więc nie mam wyboru. Lwi analizyastrologiczne@wp.pl

schowaj...

O mnie

Statystyki

Odwiedziny: 243162
analizyastrologiczne@wp.pl

Więcej w serwisach WP

Ale seriale

Pytamy.pl