Bloog Wirtualna Polska
Jest 1 269 787 bloogów | losowy blog | inne blogi | zaloguj się | załóż bloga
Kanał ATOM Kanał RSS
Kategorie

Minister Mateusz

środa, 20 listopada 2013 17:54

MateuszSzczurek.jpg

Bardzo zdolnego nowego ministra finansów teraz mamy, jest data, patrzymy w horoskop. Mateusz Szczurek urodzony 11 sierpnia 1975 r. jest zodiakalnym Lwem i za to samo już mu się "ministerowanie" należy, Lew to szef, król, może być minister. Ale nie każdy szef czy król jest wybitnie uzdolniony, gdzie zatem geniusz naszego ministra jest ukryty, w jakiej horoskopowej konfiguracji?

Mówimy "konfiguracja", co dosłownie oznacza figurę złożoną z aspektów, czyli połączeń między planetami, punktami, ale w szerszym znaczeniu to także np. żywioły, jakości, czy silne planety. Jak sprawa wygląda u naszego ministra? Wenus i Mars w żywiole ziemi, będzie to zatem minister "osobiście" twardo stąpający po ziemi, brak złudzeń. A niedostatki żywiołu wody w jego horoskopie także mówią o "braku litości", nie możemy od niego oczekiwać "empatii", że się nad dolą niedolą zwykłego człowieka pochyli (i np. zmniejszy podatki). Lew wiadomo, silne Słońce, ale dalej już marnie, jeszcze tylko Ceres będzie silna, bo w Bliźniętach, czyli oprócz talentów do szefowania, także talent do układania, porządkowania, może do sprawozdawania? Ale dalej, tak jak mówiliśmy - marnie. A już najmarniejsza Wenus nowego ministra, w znaku Panny i w ruchu wstecznym, ufff. A to Wenus jest symbolem finansów, czy to źle wróży ministrowi? Nie! Tylko "wróży", że przedmiot jego szefowania i sprawozdawania jest marny, w beznadziejnej prawdę mówiąc kondycji - wsteczna Wenus w znaku Panny - finanse idą "do tyłu" i nie ma się co łudzić, trzeba dalej zaciskać pasa, ale on się nad tym pochyli.  Zdolny minister, na pewno sobie poradzi. Czy poradzi? Czym poradzi?

.

Mateusz Szczurek ma Centrum Galaktyki, czyli ten "boski punkt" (od pewnego czasu namiętnie na blogu obgadywany) w kilku ciekawych konfiguracjach, w ciemno można więc rzecz, że tutaj ulokowane są zdolności, czuwa nad nim (nad nimi) "siła wyższa".

.

Centrum Galatyki jest w konfiguracji Latawca i Palca Bożego. Latawiec z Uranem na przedzie (29 Wagi), Jowiszem na ogonie (25 Barana), na skrzydłach ma Merkurego (29 Lwa) i Centrum Galaktyki (27 Strzelca). Centrum Galaktyki jest także na wierzchołku Palca Bożego z Saturnem (26 Raka) i Marsem (26 Byka) u podstawy. Trzeba przyznać, że kilka ważnych planet: Merkury, Mars, Jowisz, Saturn i Uran harmonijnie i naturalnie ze sobą współpracuje. Warto podkreślić, że obie konfiguracje są ze sobą sprzymierzone, właśnie punktem Centrum Galaktyki, fajnie to wygląda na obrazku. Autorytet gwarantowany, a o to teraz chodzi, gospodarstwo marne, idzie do dołu, trzeba dalej zaciskać pasa, trudno na czymś takim być "paniskiem". A ten człowiek to właśnie potrafi!

.

__________

Układ punktów aktywnych i pasywnych, czyli skuteczność ministra:

punkt aktywny - Wenus/Lilith w Bliźniętach;

punkt pasywny - Jowisz/Selena, Ceres/Chiron w Byku, Pluton/CG w Skorpionie

No cóż, głęboka wiwisekcja (=Lilith) finansów (=Wenus) ze skutkiem wielki (= Jowisz) Anioł Stróż (= Selena), boli (=Chiron), ale uporządkować trzeba (= Ceres). A w dwóch słowach - bolesna operacja. Czy skutek uzdrowienia jest gwarantowany? Chyba tak, należy mieć nadzieję, ale na to dadzą już pewnie innego ministra, ten jest od równi pochyłej i szybowania w dół. Ewentualnie mocnego odbicia.

.komentarze (0) | dodaj komentarz

środa, 18 października 2017

Licznik odwiedzin:  243 135  

Kalendarz

« listopad »
pn wt śr cz pt sb nd
    010203
04050607080910
11121314151617
18192021222324
252627282930 

Wyszukaj

Wpisz szukaną frazę i kliknij Szukaj:

Głosuj na bloog


zobacz wyniki

Subskrypcja

Wpisz swój adres e-mail aby otrzymywać info o nowym wpisie:

O moim bloogu

Po 8 latach nauki astrologii można zacząć robić analizy, tak mi mówiono. Nie powiedziano, że po przekroczeniu tego progu nie można będzie ich nie robić... a więc nie mam wyboru. Lwi analizyastrologi...

więcej...

Po 8 latach nauki astrologii można zacząć robić analizy, tak mi mówiono. Nie powiedziano, że po przekroczeniu tego progu nie można będzie ich nie robić... a więc nie mam wyboru. Lwi analizyastrologiczne@wp.pl

schowaj...

O mnie

Statystyki

Odwiedziny: 243135
analizyastrologiczne@wp.pl

Więcej w serwisach WP

Ale seriale

Pytamy.pl