Bloog Wirtualna Polska
Jest 1 269 787 bloogów | losowy blog | inne blogi | zaloguj się | załóż bloga
Kanał ATOM Kanał RSS
Kategorie

Szymon Nehring

sobota, 17 października 2015 22:59

 

Szymon Nehring dotarł do finału Konkursu Chopinowskiego AD 2015, od początku zapowiadał się bardzo dobrze. Mi słoń na ucho nadepnął zapewne jak tylko się urodziłam (czyli był to słoń w szpitalu), a mimo to "rozpoznałam" Nehringa i śledziłam jego postępy (tylko jego). A teraz można zerknąć w horoskop, Szymon urodził się 29.09.1995 r., 20-latek. Godziny urodzenia nie znamy, a byłaby bardzo ważna w jego przypadku, z uwagi na ruch Księżyca, bo to Księżyc musiał wywinąć tutaj numer i uczynić z Szymona wirtuoza fortepianu.

Możemy tylko przypuszczać, że Księżyc prawdopodobnie znalazł się w najlepszym możliwym położeniu, tak żeby utworzyć z Centrum Galaktyki (CG) midpunkt w punkcie aktywnym horoskopu, w Strzelcu oczywiście (gdzie CG przebywa, a Księżyc tego dnia był w Strzelcu). Punkt pasywny horoskopu tworzy natomiast midpunkt Słońca i Centrum Galaktyki (w Skorpionie).

Księżyc/CG - Słońce/CG

Palce artysty (Księżyc) sięgają nieba (CG) i sprowadzają je na ziemię, pokazują nam wszystkim (Słońce).

Może jest taki układ, może nie jest (godzina urodzenia!), ale na pewno jest Lilith w 1 Raka w opozycji do Centrum Galaktyki. Poza znakami opozycja, nie kardynalna i nie zmienna, tylko kardynalno-zmienna. Ale co to jest za kardynalność, popatrzmy. Lilith, symbolizująca najgłębszą głębię, znalazła się w punkcie kardynalnym wodnym (1 Raka) horoskopu, czyli u samego źródła emocji. Niżej i głębiej nie ma już nic, Szymon Nehring potrafi dotrzeć do samego źródła i wynieść je bardzo wysoko, tak wysoko, że wyżej również nie ma już nic (Centrum Galaktyki). Czyni to błyskawicznie tą kardynalno-zmienną opozycją.

.

Na czym polega bycie artystą? Na umiejętności ukazywania ludziom obszarów, do których oni nie sięgają, artysta sięga głębiej i wyżej, dlatego ludzie hołubią artystów.

Szymon Nehring urodził się w momencie kiedy 5 planet było silnych w swoich znakach, Wenus, Mars, Jowisz, Uran, Pluton, co też zapewne ma znaczenie. Trzeba być mocnym żeby sięgać tak głęboko i wysoko jednocześnie.

.

 komentarze (0) | dodaj komentarz

Ksiądz Charamsa

sobota, 03 października 2015 23:47

 

Newsem dnia stała się sprawa księdza Charamsy, polskiego księdza, pełniącego wysokie funkcje w Watykanie. Obwieścił on mianowicie światu, że jest .. gejem i żyje w związku. Z miejsca stracił swoje watykańskie miejsca pracy, a jego macierzysta diecezja pelplińska daje mu jeszcze czas na powrót do kapłaństwa. Nas interesuje horoskop, bo znana jest data urodzenia księdza, 5 sierpnia 1972 r. Wyrazisty i bardzo ciekawy horoskop, świadczący niestety o mogących pojawić się problemach. Bardzo wyraźne złamanie już na poziomie żywiołów, w horoskopie księdza Charamsy jest tylko ogień i powietrze, nie ma wody i nie ma ziemi. Pierwszy znany mi taki przypadek, prawdę mówiąc. No Ceres jest w żywiole ziemi, w swoim znaku Panny. Ogień i powietrze to żywioły aktywne, męskie, w przeciwieństwie do wody i ziemi, żywiołów pasywnych, żeńskich. Mężczyzna w 100%? Jak widać niekoniecznie, brak pasywności, brak "żeńskości", w tym przypadku oznacza, że nie ma u niego miejsca na .. kobietę (chyba tak należałoby to czytać), żyje w 100% w świecie męskim.

.

Ale skąd problem, który się pojawił, czy to złamanie równowagi żywiołów? Zapewne tak, brak żywiołu prawie nigdy nie pozostaje niezauważony, że jest jednak jakieś zaburzenie, a tutaj brakuje aż dwóch! Ale jest coś jeszcze, o wiele bardziej istotnego, jak się wydaje. Horoskop księdza jednocześnie pokazuje talenta kapłańskie, silny Jowisz i Neptun, Jowisz nawet w koniunkcji z Centrum Galaktyki.  Oraz duże, zbyt duże pobudzenie libido, aspekty Wenus do Plutona, kwadratura (poza znakami, ale bardzo ścisła) i Marsa do Plutona (kwintylowy aspekt). Czyli bardzo pobudzone obie planety libido (Mars, Wenus), tak, że je "diabeł nosi". Jak to pogodzić? Nie udało się pogodzić, jak już wiemy. Czy afera jest jednodniowa? Chyba tak, ale wypada podziękować za ciekawy horoskop i podpowiedzieć żeby może sprawdzać horoskopy kandydatów na księży, czy Pluton z Marsem i Wenus nie są w nich nadaktywne, żeby człowiek się na darmo nie uczył.

.komentarze (0) | dodaj komentarz

środa, 18 października 2017

Licznik odwiedzin:  243 134  

Kalendarz

« październik »
pn wt śr cz pt sb nd
   01020304
05060708091011
12131415161718
19202122232425
262728293031 

Wyszukaj

Wpisz szukaną frazę i kliknij Szukaj:

Głosuj na bloog


zobacz wyniki

Subskrypcja

Wpisz swój adres e-mail aby otrzymywać info o nowym wpisie:

O moim bloogu

Po 8 latach nauki astrologii można zacząć robić analizy, tak mi mówiono. Nie powiedziano, że po przekroczeniu tego progu nie można będzie ich nie robić... a więc nie mam wyboru. Lwi analizyastrologi...

więcej...

Po 8 latach nauki astrologii można zacząć robić analizy, tak mi mówiono. Nie powiedziano, że po przekroczeniu tego progu nie można będzie ich nie robić... a więc nie mam wyboru. Lwi analizyastrologiczne@wp.pl

schowaj...

O mnie

Statystyki

Odwiedziny: 243134
analizyastrologiczne@wp.pl

Więcej w serwisach WP

Ale seriale

Pytamy.pl