Bloog Wirtualna Polska
Jest 1 269 788 bloogów | losowy blog | inne blogi | zaloguj się | załóż bloga
Kanał ATOM Kanał RSS
Kategorie

Nowy tekst na blogu "Astrologiczna historia Polski".

wtorek, 21 października 2014 11:13

 

Na blogu Astrologiczna historia Polski ukazał się nowy tekst, "Wywiad Radosława Sikorskiego", zapraszam do poczytania:

http://astrologicznahistoriapolski.bloog.pl/id,344097736,title,Wywiad-Radoslawa-Sikorskiego,index.html

.komentarze (0) | dodaj komentarz

Michał Kamiński

środa, 15 października 2014 19:50

 Michał Kamiński.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

Michał Kamiński jest od lat obecny w polityce, odbierany raczej pozytywnie, lubią go i hołubią. Lata temu już słyszałam peany na jego cześć, na początku lat 90-tych, kiedy kariera polityczna Kamińskiego dopiero raczkowała, że oto narodził się "orzeł". Chyba mieszka w moim mieście, może należy się horoskop. Zajrzałam. 28 marca 1972 r.? Och, ach! Wielki Sekstyl i wszystko staje się jasne, Michał Kamiński jest pupilkiem niebios, narodził się bowiem przy tej konfiguracji.

Wielki Sekstyl to 6 obiektów połączonych aspektami 60 stopni, czyli bardzo harmonijnie, zero stresu, wielka pyszna zabawa, kontakty z ludźmi przebiegają gładko, z każdym się porozumie i dogada, lubią go wszyscy. Rzadko zdarza się Wielki Sekstyl, czyli obiekty połączone w taki sposób, u Michała Kamińskiego znajdują się w tej konfiguracji: Słońce, Saturn, Pluton, Neptun i Węzły Księżycowe.

Czyli najważniejsza planeta osobista - Słońce, planeta społeczna - Saturn, dwie planety pokoleniowe, dalekie - Pluton i Neptun oraz Węzły Księżycowe, symbolizujące przeszłość i przyszłość. Bardzo fartowny skład Wielkiego Sekstyla (Słońce, harmonijne wsparcie potęgi groźnego Plutona i Neptuna, pracowity Saturn, no i Węzły, człowiek nie żyje tylko tu i teraz, ale ma misję, jest wrażenie, że ma misję). Konfiguracja jest super, aż za super, człowiek "bawi się" i podoba wszystkim, ale cel jego działania nie jest zanadto widoczny, można mieć nawet wątpliwości czy ten cel istnieje w ogóle. Wielki Sekstyl to przecież rozproszona konfiguracja i jak tutaj na czymś się skupić? Ale fajnie jest, bardzo fajnie.

.

W 6-ciokątną konfigurację harmonijną wpisuje się nieharmonijna trójkątna konfiguracja Półkrzyża z Lilith na wierzchołku, rozpięta na Węzłach Księżycowych właśnie. Ewidentnie jest tu jakaś "misja" i jakieś wyzwanie oraz zdolność rozwiązywania trudnych spraw (połączenie tych konfiguracji). Nie ma spraw trudnych dla tego polityka, są tylko takie z którymi się nie zmierzył. Dobrze mieć taką osobę na podorędziu (róbmy coś sami, ale jak pójdzie nie tak, to poprosimy Michała...). Nieznana godzina urodzenia każe ostrożnie podchodzić do położenia Księżyca, ale aż się prosi, żeby Michał Kamiński miał Księżyc położony w taki sposób, aby punkt pasywny, czyli skuteczności horoskopu tworzył midpunkt Księżyca i Jowisza, czyli .. "książę". Tak, książę na białym koniu, który wszystko może (bo punkt aktywny jest w midpunkcie Neptuna i Centrum Galaktyki), trochę "bóg". Taki układ punktów aktywnego i pasywnego (Strzelec-Skorpion) podkreślałby tylko charakterystykę wynikającą z opisanych wyżej konfiguracji.

.

Cóż więcej można powiedzieć? Że planety także silne, silna Wenus w swoim znaku Byka (szkody on Polsce nie zrobi, wprost przeciwnie), recepcja wzajemna Merkurego i Marsa (czyli silne także te dwie planety), ma "gadane", silny Neptun w Strzelcu dodaje charyzmy i silne jest Słońce w Baranie, silny facet.

Czy jest w tym horoskopie jakaś słabość? Może brak żywiołu wody, ślizga się po wierzchu, nie wchodzi w głębokie relacje (ale i nie płacze, nie obraża się). Może mało jakości stałej, zbyt dużo zmian, ciągle nowe akcje. Ale "książę". Ciekawy horoskop.

.

.

 komentarze (0) | dodaj komentarz

środa, 18 października 2017

Licznik odwiedzin:  243 138  

Kalendarz

« październik »
pn wt śr cz pt sb nd
  0102030405
06070809101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Wyszukaj

Wpisz szukaną frazę i kliknij Szukaj:

Głosuj na bloog


zobacz wyniki

Subskrypcja

Wpisz swój adres e-mail aby otrzymywać info o nowym wpisie:

O moim bloogu

Po 8 latach nauki astrologii można zacząć robić analizy, tak mi mówiono. Nie powiedziano, że po przekroczeniu tego progu nie można będzie ich nie robić... a więc nie mam wyboru. Lwi analizyastrologi...

więcej...

Po 8 latach nauki astrologii można zacząć robić analizy, tak mi mówiono. Nie powiedziano, że po przekroczeniu tego progu nie można będzie ich nie robić... a więc nie mam wyboru. Lwi analizyastrologiczne@wp.pl

schowaj...

O mnie

Statystyki

Odwiedziny: 243138
analizyastrologiczne@wp.pl

Więcej w serwisach WP

Ale seriale

Pytamy.pl