Bloog Wirtualna Polska
Jest 1 269 787 bloogów | losowy blog | inne blogi | zaloguj się | załóż bloga
Kanał ATOM Kanał RSS
Kategorie

Donald Trump

niedziela, 22 stycznia 2017 11:07

Jest prezydent już na 100%, należy się horoskop, prezydent najpotężniejszego kraju na świecie, którym wciąż są Stany Zjednoczone - Donald Trump, przedwczoraj była inauguracja. Nie wybrałam Ameryki jako miejsca do życia, ale wielu, bardziej odważnych niż ja, tak wybrało i stąd ta potęga, jechali tam bardziej odważni i to oni ten kraj budowali. Kraj mający wysokie mniemanie o sobie, ale poniekąd słusznie, grunt to optymizm, jak powszechnie wiadomo, wierzysz to dzieje się, a człowiek może wszystko.

Stany Zjednoczone dostały właśnie prezydenta, który uosabia naturę tego państwa, jest "amerykański" na 100%, o czym powie jego horoskop. Urodzony 14 czerwca 1946 r. Donald Trump nie jest co prawda zodiakalnym Rakiem (jak Stany Zjednoczone), ale znak Raka jest w jego horoskopie istotny, podobnie jak Księżyc, naturalny władca tego znaki. W Raku są Merkury, Saturn i Wenus, 3 z 7 podstawowych planet horoskopu (tych znanych jeszcze starożytnym). Ale przede wszystkim Księżyc Donalda Trumpa jest ostatnim dyspozytorem horoskopu, a to jest bardzo ważna pozycja, oznacza, że wszystkie planety "pracują" na Księżyc, czyli na .. Stany Zjednoczone. Technicznie liczy to się w taki sposób, że jakby łańcuszek władztw i czy jest planeta, gdzie on się skupia. Najbliżej są Merkury, Wenus i Saturn, bo już w tym znaku, ale np. Słońce również dochodzi do Księżyca, przez Merkurego (Słońce w znaku, którym włada Merkury), itd.Taki układ jednoznacznej całkiem dyspozycji (nie każdy tak ma) oznacza, że Donald Trump wszystkie swoje siły zmobilizuje żeby służyć Stanom Zjednoczonym, czy to tym ostatnim wyjdzie na dobre to inna sprawa, ale są chęci i możliwości żeby tak działać.

Kolejny kamyczek to fartowna konfiguracja Latawca, pojawi się wtedy kiedy w horoskop Trumpa wstukamy Selenę, czyli Biały Księżyc, przeciwieństwo Czarnego Księżyca, czyli Lilith. Taki wynalazek rosyjskich astrologów (Selena), ale "działa" jako Anioł Stróż. Amerykański prezydent ma w horoskopie ognistego Latawca w dość niezwykłym składzie, na przedzie stacjonarny Neptun w Wadze, bardzo silne marzenia, po bokach Pluton i Lilith, a na ogonie Selena. Czyli potężny arsenał nadzwyczajnych środków, żeby te marzenia móc realizować. Grunt to wiara i optymizm, one mogą wszystko, czyli "American Dream".

.

A skuteczność?

Punkt aktywny w Bliźniętach: midpunkt Seleny i Marsa. Punkt pasywny w Byku: midpunkt Seleny i Słońca. Z pomocą "Anioła" (Selena) człowiek zrealizuje wszystko.

Punkt aktywny w Strzelcu: midpunkt Lilith i Centrum Galaktyki, midpunkt Jowisza i Ceres. Punkt pasywny w Skorpionie: midpunkt Neptuna i Centrum Galaktyki. Z pomocą "Boską" (CG) można wdrożyć w życie najśmielsze marzenia.

.komentarze (0) | dodaj komentarz

Budżet, Schetyna i Kaczyński

czwartek, 12 stycznia 2017 9:56

Obaj panowie, Schetyna i Kaczyński, szefowie dwóch największych partii politycznych w Polsce. mają Wenus położone po opozycji. Wenus Kaczyńskiego w Raku jest w opozycji do Wenus Schetyny w Koziorożcu. Czyli? Dwie przeciwstawne wizje Polski, skoro opozycja to przeciwieństwa, a Wenus to symbol Polski. Albo dwie przeciwstawne wizje .. budżetu Polski, skoro Wenus to także pieniądze. Położenia Wenus w horoskopach obu panów są bardzo szczególne, Kaczyński ma Wenus w Raku, w koniunkcji z gwiazdą Syriusz, a Schetyna ma Wenus w Koziorożcu, w koniunkcji z gwiazdą Wega. Ważne gwiazdy stałe w koniunkcji z planetami, czy punktami horoskopu, a Syriusz i Wega są ważne, podkreślają ważność, to tylko język. Budżet to przecież bardzo ważne pieniądze.

.

Są jeszcze w horoskopie punkty określane jako Czarne Słońce (13/14 Raka) i Diament (13/14 Koziorożca), to wyższa szkoła jazdy astrologicznej, holenderski astrolog wykładał kilka lat temu w Warszawie ten temat, trudny temat. Teraz możemy zrozumieć na przykładzie o co chodzi. Wizje Polski to też dobry przykład i widać różnicę pomiędzy Czarnym Słońcem i Diamentem, ale budżet to lepszy przykład, na dzisiaj lepszy przykład.

Właściwości obu punktów stanowią całkowite przeciwieństwo.

Czarne Słońce to iskra, spontaniczność, w Tarocie temu punktowi odpowiada karta Głupiec, taka  Wenus (w punkcie Czarnego Słońca) ma wrażenie, że "coś" jej  dobrze podpowiada i wciela te podpowiedzi w życie, czysty przekaz otrzymuje i mu wierzy, "błysk z góry" i już jest. Szybko, nie ma się nad czym zastanawiać, na pewno jest dobrze, musi, przecież to podpowiedź niebios. Zupełnie nieistotne są szczegóły.

Diament, jak wskazuje sama nazwa, to coś "oszlifowanego", spokojnie wypracowanego, sprawdzonego. Wenus (w punkcie Diamentu) jest przemyślana, dzięki temu bardziej pewna.

Diament to dużo lepsze położenie, budzi większe zaufanie, zwłaszcza, że to budżet (!). Czarne Słońce może być tu postrzegane jako wręcz "szaleństwo", do budżetu, czyli ważnych pieniędzy, nie pasuje. Ale.. .Czarne Słońce może mieć duży urok i bardziej podobać się  odbiorcom. Po co ciężko nad czymś pracować, jak można mieć to samo szybko? Pytanie tylko czy "to samo", Czarne Słońce nie wyklucza, że to samo, ale związane jest z tym duże ryzyko.

W czym problem?

Dobrze jest jak Czarne Słońce i Diament jednak się uzupełniają, nie zwalczają, współpracują ze sobą, chociaż pracują w różny sposób. Bo "Głupcowi" nie każdy chce uwierzyć i co będzie jak ktoś ważny (ceniący diamenty!) nie uwierzy? Budżet to budżet, ale jest jeszcze wizja Polski, nie tak łatwo zrezygnować jest z Diamentu i pójść w stronę tarotowej karty Głupiec.

 

____

Grzegorz Schetyna ur. 18.02.1963 r.

Jarosław Kaczyński ur. 18.06.1949 r.

Trygon Słońc (Wodnik, Bliźnięta)

.

.komentarze (0) | dodaj komentarz

Stoch, Żyła, Kot, Polska triumfuje!

sobota, 07 stycznia 2017 0:04

Polak zwyciężył w Turnieju Czterech Skoczni, Kamil Stoch, drugi Polak był drugi, Piotr Żyła, a Maciej Kot był czwarty, czyli prawie znalazł się "na pudle". Niebywale dobry dzień dla Polaków i dla Polski. Koniecznie trzeba zajrzeć w horoskop i sprawdzić w jaki sposób on to opisuje.

Może krótko, bo już północ. Wenus w Rybach, czyli w korzystnym bardzo dla siebie znaku zodiaku, w tzw, egzaltacji. Ale to mało, Wenus jest również w recepcji wzajemnej z Jowiszem, czyli jest potężnie wzmocniona, ląduje dodatkowo w Wadze, w której jest Jowisz, no i Jowisz stoi przy niej. Połączenie Wenus i Jowisza jest korzystne (nie każda para planet dobrze ze sobą współpracuje i recepcja jest na pewno korzystna, tutaj zdecydowanie jest). Wenus i Jowisz to dwa tzw. benefiki, czyli planety "dobre". Czy coś jeszcze? Tak, coś jeszcze, Wenus w znaku Ryb właśnie spotkała się z gwiazdą stałą Fomalhaut, to kolejne dobre połączenie (dla Wenus), trwa krótko, bo Wenus idzie szybko, ale na szczęście turniej skoczków narciarskich zakończył się w stosownym momencie...

Jednym słowem - horoskop opisuje ten triumf Polski na kilka sposobów, dowartościowując planetę, która nasz kraj symbolizuje, a tą planetą jest będąca władczynią znaku Byka - Wenus. Bardzo klarowny i bardzo prosty odczyt.

.komentarze (0) | dodaj komentarz

Mateusz Kijowski

piątek, 06 stycznia 2017 16:38

 

Mateusz Kijowski, będący twarzą "KOD"-u, narobił opozycji ambarasu. Niespodziewanie znalazł się w ogniu krytyki z wszystkich stron, także ze strony "KOD"-owców. Ale.. spójrzmy w horoskop. Z daty urodzenia 12.12.1968 r. nie wynika horoskop giganta. Wynika horoskop sprawnego organizatora i tylko tyle, tak naprawdę był w "KOD" tylko "technicznym", człowiekiem do roboty. Za robotę się nie płaci? Utrzymywanie takiej fikcji drogo go teraz kosztuje, zupełnie niepotrzebnie się w to wplątał.

Mateusz ma słaby horoskop, tak trzeba wyraźnie powiedzieć. Żadna z planet nie jest w swoim znaku zodiaku, czyli bardzo silna, a osoby publiczne, które analizujemy mają zwykle bardzo silne horoskopy, tutaj nie ma żadnej w taki sposób położonej planety. Wprost przeciwnie, kilka planet ma położenie bardzo słabe, klasycznie będą to Merkury i Saturn oraz Mars (z Marsem potem mała uwaga). Słabe Merkury i Saturn nie dają silnego intelektu, procesy myślowe, zdolność kojarzenia, tworzenia konstrukcji, są wyraźnie osłabione. Mateuszowi wyraźnie tego zabrakło, mówi się teraz, że zabrakło mu wyobraźni.

A Mars? Czyli działanie? No właśnie, klasycznie słaby (w znaku przeciwnym do Barana), ale w nowej astrologii (po odkryciu nowych planet) już wcale niekoniecznie. Mars w Wadze będzie bowiem w recepcji wzajemnej z Eris w znaku Wagi. Czyli akurat Marsa Mateusz Kijowski ma silnego, w pewien sposób, co by chyba pasowało do jego zdolności organizatorskich i takiego "pokrzykiwania". Ludzie z Marsem w Wadze, urodzeni w naszych czasach (czyli kiedy ta recepcja z Eris), to uzdolnieni "krzykacze", tacy działacze poprzez krzyk, rozróby, na przykład zjawisko trollingu. 

Również Wenus w Wodniku jest w recepcji wzajemnej z Uranem z Wadze, czyli też silne, to akurat układ na "rewolucjonistę" (Uran), a Wenus to pewnie Polska właśnie, "polski rewolucjonista".

.

Ale czy Mars w Wadze i Wenus w Wodniku recepcja z Uranem dałyby taki awans, że został przecież przywódcą poważnego ruchu społecznego? Może trochę tak, w końcu to planety osobiste, ale nie tylko, najbardziej pomogło Mateuszowi Kijowskiemu ... Centrum Galaktyki, dające autorytet. Słońce w koniunkcji z Ceres jest co prawda w odległości 6 stopni od CG, czyli niemało, ale dokładnie pośrodku jest Merkury. Ciekawe położenie, chociaż astrolog może zauważyć, że tym samym Merkury jest "spalony", za blisko Słońca położony, osłabiony.  A zatem słaby (!) Merkury ogniskuje Słońce/Ceres i Centrum Galaktyki. Krzyk, słowa takiego człowieka budzą autorytet, dają mu posłuch. Słońce-Ceres, to człowiek-organizator. Ale jednak oddźwięk będzie słaby, coś szwankuje, Merkury jest słaby, niby OK, a jednak nie OK.

Mateusz Kijowski w jednym z wywiadów, w którym próbuje się bronić przed zarzutami, powiedział, że jego zaletą jest to, że jest szczery. To prawda, taka "szczerość" utożsamiana z "głupotą", ale prawda (w tarocie jest karta Głupiec). Czy Mateusz Kijowski był zatem tylko "większym trollem", który mógł czynić w Polsce rewolucję? Chyba tak, Mars podkręcany Eris, Wenus Uranem, a Centrum Galaktyki dało mu talent uwiedzenia ludzi.

Opozycja powinna mieć jednak silnego przywódcę, takiego, który potrafi sprawnie myśleć, bo będąc w opozycji szczególnie trzeba myśleć, skoro nie można konstruktywnie działać. Czyli może i dobrze się stało, co się stało, dobrze dla opozycji. A co się stało nie piszę, nie jest to temat na blog astrologiczny, zakładam, że czytelnik wie co się stało.

.

 komentarze (0) | dodaj komentarz

Portugalia i Joanna

środa, 04 stycznia 2017 11:02

 

Temat Sylwestrowego wyjazdu posłów "Nowoczesnej", Ryszarda P. i Joanny S., pokochały wielką miłością media, początek roku i jest o czym pisać. Piękny noworoczny prezent dla dziennikarzy, taka informacja sprzedaje się znakomicie. To ja też. Ale krótko.

Zdjęcia obojga przyłapanych na pokładzie samolotu do Portugalii nie pozostawiają wątpliwości, że romans kwitnie i jest to romans wielki. Horoskopy już na pierwszy rzut oka mówią natomiast "kto i co". Osoby są publiczne, kierownictwo najważniejszej partii opozycyjnej, czyli mimo, że temat jest intymny, to chyba można o tym napisać. Zatem piszę. Wszystkiemu "winna" Joanna S., to ona ma taki horoskop, porywający, mocny. Najpierw rozkochała w sobie wyborców, uzyskała naprawdę dobry wynik wyborczy, a teraz "złapała" szefa swojej partii. Na dodatek okazuje się, że Joanna S. jest rozwódką, czyli mogła, chociaż nie jest moralnie obojętne, że spędziła Sylwestra z żonatym mężczyzną. Czy on żonie powiedział, że ma sejmowy dyżur??

.

Bardzo romantyczna historia, Mars w Rybach nam się spisał. Ryby to symbol Portugalii, Mars mężczyzna, energia seksualna, itp. W głupiej sytuacji okupacji sali sejmowej przez opozycję taka afera działa jak wentyl, kieruje uwagę w inną stronę i bardzo dobrze, bo co innego można zrobić.

.

Jeszcze słowo o horoskopie Joanny S. Na czym polega to "porywanie" i "moc". Otóż posłanka "Nowoczesnej" ma w swoim horoskopie Latawca, na czole tej figury bisekstyl z Wenus w Skorpionie w recepcji wzajemnej z Plutonem w Wadze, czyli "zła kobieta, która niszczy związki", ale to tylko jeden możliwy odczyt, akurat taki po faktach. Ogólnie to jednak ogromny urok osobisty (Wenus potężna), na który łatwo kogoś złapać, męża, wyborców, itp. 

Ryszard P. miał tylko Marsa w kwadraturze do tej Wenus (Lew-Skorpion), a już nie przeszedł obok niej obojętnie, napięcie (kwadratura Wenus-Mars) było zbyt duże i dał się porwać. Tutaj nie ma wątpliwości kto kogo porwał.

Joanna S. ma nie tylko Wenus w takiej ciekawej pozycji (na czole Latawca), ale w składzie Latawca (czy też bisekstylu, który jest częścią Latawca) są jeszcze Ceres w Koziorożcu w recepcji wzajemnej z Saturnem w Pannie. Ten składnik konfiguracji pomaga stworzyć strukturę, sieć, złapać skutecznie, "uziemnić". Oraz uwaga - Saturn w Pannie w recepcji wzajemnej z Ceres w Koziorożcu. Struktura, sieć, jest naprawdę super mocna. Oraz Merkury w Pannie, czyli bardzo silny. Bardzo ładna konfiguracja, dająca ogromną moc, urok, czar, siłę przyciągania i skuteczność.

Może Joanna S. mogłaby zostać szefem "Nowoczesnej"? W końcu jej wyczyn "rozładował" w pewnym sensie bardzo trudną polityczną sytuację, czyli radzi sobie w nawet najtrudniejszych sprawach, ma "moc".

.

.

.komentarze (0) | dodaj komentarz

środa, 18 października 2017

Licznik odwiedzin:  243 167  

Kalendarz

« styczeń »
pn wt śr cz pt sb nd
      01
02030405060708
09101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     

Wyszukaj

Wpisz szukaną frazę i kliknij Szukaj:

Głosuj na bloog


zobacz wyniki

Subskrypcja

Wpisz swój adres e-mail aby otrzymywać info o nowym wpisie:

O moim bloogu

Po 8 latach nauki astrologii można zacząć robić analizy, tak mi mówiono. Nie powiedziano, że po przekroczeniu tego progu nie można będzie ich nie robić... a więc nie mam wyboru. Lwi analizyastrologi...

więcej...

Po 8 latach nauki astrologii można zacząć robić analizy, tak mi mówiono. Nie powiedziano, że po przekroczeniu tego progu nie można będzie ich nie robić... a więc nie mam wyboru. Lwi analizyastrologiczne@wp.pl

schowaj...

O mnie

Statystyki

Odwiedziny: 243167
analizyastrologiczne@wp.pl

Więcej w serwisach WP

Ale seriale

Pytamy.pl