Bloog Wirtualna Polska
Jest 1 269 788 bloogów | losowy blog | inne blogi | zaloguj się | załóż bloga
Kanał ATOM Kanał RSS
Kategorie

Betty White

piątek, 27 stycznia 2012 12:55

 

   Betty White skończyła 90 lat, amerykańska aktorka urodziła się 17 stycznia 1922 r. w Oak Park w stanie Illinois. Jest gwiazdą telewizyjną od bardzo wielu lat, historia telewizji to także jej historia. Polscy widzowie na pewno pamiętają jej niedawny słynny występ w reklamie "Snikersów". Tak, to ta ubłocona babcia na boisku. 

Horoskop: betty_white

.

W horoskopie widzimy dużo żywiołu ziemi, Betty White jest Koziorożcem, także dużo żywiołu wody, Mars w Skorpionie. Ziemia i woda zdecydowanie dominują w horoskopie. Ubłocona babcia na boisku, oczywiście tak! Rola idealna dla niej, została zapamiętana w tej małej reklamowej roli. Na tę konkretną reklamę zwróciłam gdzieś uwagę i ja, chociaż telewizji jak mi się wydaje nie oglądam wcale. Nie na tyle, żeby przekonać się do "Snikersów" (wolę "Grześki"), ale na pewno do talentu tej niezwykłej babci. Podobnie jak pytam innych, którzy uważają, że telewizji oczywiście nie oglądają, ale reklamę z Betty White widzieli. Internet ją tak wypromował? Być może.

Horoskop jest ładny, zgrabny i w ogóle, dla porządku wymienimy potem znaczące konfiguracje. Ale najpierw od razu do sedna - gdzie ta młodość grubo po 80-tce? I młodzieńcza "żwawość", nawet mając na uwadze różne tricki komputerowe, to po prostu widać.

Może recepcja wzajemna Wenus - Saturn? Wenus w Koziorożcu, Saturn w Wadze, powiązanie tych dwóch planet zwykle czyni cuda w temacie "młodość".

Może Merkury w koniunkcji z Juno? Juno też posądzamy o młodzieńcze inklinacje. Merkury też bez winy nie jest, jako planeta mała, zwinna, szybka, przypisana do młodego wieku (Merkury to młodzieniec). Merkury symbolizuje ruch, tutaj ruch jest Juno (koniunkcja), czyli młodzieńczy, może tak?

.

Rola Betty White w reklamie telewizyjnej jest naprawdę bardzo dobrą rolą, idealnie pokazującą jej horoskop. A teraz wspomniane wcześniej konfiguracje.

Wielki Trygon w znakach żywiołu wody: Mars-Uran-Pluton.

Mars jest również na wierzchołku Półkrzyża w znakach stałych, z Merkurym i Neptunem u podstawy.

Również Mars jest w konfiguracji pod obiecującą nazwą: Palec Diabła, tutaj u podstawy konfiguracji, jest tam także Neptun, a na wierzchołku konfiguracji - Eris.

.

Bardzo silny Mars, jak to właśnie widzimy, położony w znaku Skorpiona, czyli swoim znaku, oraz w trzech co najmniej mocnych konfiguracjach. Czyli Mars podkręcany Wielkim Trygonem, Półkrzyżem i Palcem Diabła. Uhhh.... Czy ta babcia piłkę kopie, chciałoby się zapytać. W reklamie telewizyjnej gra w rugby.

.

Jeszcze kolejna konfiguracja zwraca tutaj uwagę, połączenie Plutona, Saturna, Merkurego i Urana. Trygony (2x120), kwadrat (90) i półsekstyl (30), a w środku konfiguracji widzimy połączenia kwinkunksami (150). Do poprzednich układów dobija zatem i Saturn, a jest on przecież w recepcji wzajemnej z Wenus, czyli jeśli Saturn, to i ona.

Ale czy to konfiguracje są najważniejsze i najciekawsze w jej horoskopie? Silny Mars na pewno, że w swoim znaku i w konfiguracjach, na wierzchołku Półkrzyża i w Wielkim Trygonie, czyli trzęsie tym horoskopem. Wielki Trygon jest "wodny", nie tyle nadający się do prawdziwej walki na boisku, co dla "sztuki", dotarcia do widzów, ich emocji. O "sztuce" powie też Neptun, obecny w konfiguracjach.

.

Najciekawsze w horoskopie Betty White wydają się jednak "młodzieńcze" układy, może dlatego, że osoba jest 90 - letnia. Słynną reklamę nakręcono w 2010 r., kiedy aktorka miała 88 lat! Czyli piękna recepcja wzajemna Wenus-Saturn, układ planet pozwalający zachować młodość, oraz Juno w koniunkcji z Merkurym. Gdybyśmy chcieli być "odkrywcą", to stawiałabym na Juno w tym horoskopie, jako coś najciekawszego. Reklama tak silnie współgra z horoskopem, że ta rola nie mogła się nie udać. 

.

 

Film reklamowy: Betty White

.komentarze (0) | dodaj komentarz

środa, 18 października 2017

Licznik odwiedzin:  243 139  

Kalendarz

« styczeń »
pn wt śr cz pt sb nd
      01
02030405060708
09101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     

Wyszukaj

Wpisz szukaną frazę i kliknij Szukaj:

Głosuj na bloog


zobacz wyniki

Subskrypcja

Wpisz swój adres e-mail aby otrzymywać info o nowym wpisie:

O moim bloogu

Po 8 latach nauki astrologii można zacząć robić analizy, tak mi mówiono. Nie powiedziano, że po przekroczeniu tego progu nie można będzie ich nie robić... a więc nie mam wyboru. Lwi analizyastrologi...

więcej...

Po 8 latach nauki astrologii można zacząć robić analizy, tak mi mówiono. Nie powiedziano, że po przekroczeniu tego progu nie można będzie ich nie robić... a więc nie mam wyboru. Lwi analizyastrologiczne@wp.pl

schowaj...

O mnie

Statystyki

Odwiedziny: 243139
analizyastrologiczne@wp.pl

Więcej w serwisach WP

Ale seriale

Pytamy.pl