Bloog Wirtualna Polska
Jest 1 269 787 bloogów | losowy blog | inne blogi | zaloguj się | załóż bloga
Kanał ATOM Kanał RSS
Kategorie

Marcin Wyrostek

niedziela, 31 stycznia 2010 10:49


Marcin Wyrostek sprzedaje się rekordowo, pokonał Andrzeja Piasecznego i zespół "Hey", nie można nie zajrzeć w horoskop. Tym bardziej, że obok tej wiadomości jest wyświetlona data - 16 września 1981 r. Czym muzyk, akordeonista, zaskarbił sobie widzów i słuchaczy?
Przeprowadziłam wywiad środowiskowy krótki i usłyszałam, że Wyrostek jest niezwykły bo robi coś czego nikt inny wcześniej nie wymyślił, potrafi grać muzykę klasyczną na zupełnie nieklasycznym instrumencie jakim jest akordeon. Brzmi "nieziemsko" i prześlicznie.
Uff...
.

.
.
Horoskop pokazuje Pannę ze Słońcem w koniunkcji z Ceres, która Merkurego wyeksportowała do znaku Wagi, gdzie przebywa on w interesującym towarzystwie koniunkcji Jowisza, Plutona i Saturna. Wenus zaś ulokowała się w znaku Skorpiona, czyli w recepcji z Plutonem.
Rzuca się w oczy jedna zwłaszcza konfiguracja - Palec Boży złożony z Neptuna i Plutona (ten w recepcji z Wenus) i Chironem na wierzchołku. Sekstyl Neptuna i Plutona to poszerzanie skali ludzkich możliwości, jak już nie raz pisaliśmy o połączeniach dwóch najdalszych planet. Tutaj Wenus wchodząc w taki "rezonans" z Neptunem bardzo nadaje układowi posmak sztuki. Tej wysokiej. Ponoć nie ma horoskopu artysty bez istotnego układu pomiędzy Neptunem i Wenus. Wenus to tradycyjnie symbol piękna, sztuki, a Neptun to wyższa oktawa Wenus.
Druga konfiguracja to trygon i 9-tki, układ powiązany z Palcem Bożym, bo angażuje Chirona w trygonie do Słońca i Wenus (recepcja w Plutonem) w nonagonie (1/9) do Słońca, pomiędzy Wenus i Chironem 4/9.
Jest być może również opozycja Plutona (recepcja z Wenus) i Księżyca "rozpięta" aspektami kwintylowymi przez Lilith.  Lilith ostatnia w szeregu według stopnia, w końcówce znaku Skorpiona. Znak Skorpiona, ten "głęboki" jest tutaj w ogóle bardzo podkreślony, Wenus i Lilith (Uran jeszcze).
.
Poszerzenie skali ludzkich możliwości, coś czego wcześniej nie było. Z jednej strony silne połączenie Pluton-Neptun, z drugiej strony silna Lilith, i wysoko i głęboko, jednocześnie. Koniunkcja Urana i Lilith dodatkowo podkreśla, że horoskop "poszerza skalę".
.
Warto zwrócić uwagę jak położenie Wenus w znaku Skorpiona, co jest najgorszym położeniem dla Wenus, wyszło jej tutaj na dobre. Wenus jako symbol sztuki, tutaj w upadku (akordeon to instrument ulicznych, wiejskich czy domowych muzyków), zostaje tak wysoko "podkręcona" w horoskopie, że wchodzi w rejony wielkiej sztuki.
MarcinWyrostek wygrał drugą edycję programu telewizyjnego "Mam talent" pomimo, że jest zawodowcem, a program adresowany jest do amatorów. Urzekł publiczność i jurorów programu, a teraz dalej odnosi sukcesy. Nagrał płytę "Magia Del Tango", album studyjny, który w ciągu miesiąca osiągnął na rynku status złotej płyty. Dziennikarze piszą. że Marcin Wyrostek "zaczarował Polskę". Najsłynniejszy juror programu "Mam talent", Kuba Wojewódzki. powiedział o występie Marcina w czasie edycji programu - "graleś jak opętany".
.
.


komentarze (0) | dodaj komentarz

Spis treści - 2009

piątek, 01 stycznia 2010 11:22
 
P - polecane

1.Bazyli Wielki, Grzegorz z Nazjanzu.
2. Chesley Sullenberger.  
3. Masakra w Koniuchach. Rok 1944 na Kresach.(P)
4.Ainan Cawley.
5. Rok 2012. (P)
6. Mikołaj Kopernik. (P)
7. Kazimierz Marcinkiewicz.
8. Andżelika Borys. (P)
9. Dzień Astrologii. I Konferencja Polskiego Stowarzyszenia Astrologicznego.
10. Agnieszka Glińska.
11. Siergiej Michajłowicz Prokudin-Gorski. (P)

12. Palma.
13. Weronika Marczuk-Pazura.
14. Anna Mucha.
15. Mariusz Kamiński.
16. Adam. (P)komentarze (0) | dodaj komentarz

środa, 18 października 2017

Licznik odwiedzin:  243 130  

Kalendarz

« styczeń »
pn wt śr cz pt sb nd
    010203
04050607080910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Wyszukaj

Wpisz szukaną frazę i kliknij Szukaj:

Głosuj na bloog


zobacz wyniki

Subskrypcja

Wpisz swój adres e-mail aby otrzymywać info o nowym wpisie:

O moim bloogu

Po 8 latach nauki astrologii można zacząć robić analizy, tak mi mówiono. Nie powiedziano, że po przekroczeniu tego progu nie można będzie ich nie robić... a więc nie mam wyboru. Lwi analizyastrologi...

więcej...

Po 8 latach nauki astrologii można zacząć robić analizy, tak mi mówiono. Nie powiedziano, że po przekroczeniu tego progu nie można będzie ich nie robić... a więc nie mam wyboru. Lwi analizyastrologiczne@wp.pl

schowaj...

O mnie

Statystyki

Odwiedziny: 243130
analizyastrologiczne@wp.pl

Więcej w serwisach WP

Ale seriale

Pytamy.pl