Bloog Wirtualna Polska
Jest 1 269 828 bloogów | losowy blog | inne blogi | zaloguj się | załóż bloga
Kanał ATOM Kanał RSS
Kategorie

Latawiec

środa, 12 lipca 2017 21:20
Skocz do komentarzy

 

Obecnie "na niebie" króluje konfiguracja Latawca, czyli bardzo fortunna, wspomagająca celowe, określone działanie, obiekty są skupione w jednym kierunku. Latawiec jako konfiguracja, czyli układ aspektów, składa się z Wielkiego Trygonu (3 trygony) i bisekstylu (trygon i 2 sekstyle), obiekt na wierzchołku bisekstylu wskazuje gdzie Latawiec ów leci. A skoro Wielki Trygon to moc jednego żywiołu. Jakie żywioły i jaki skład tego obecnego Latawca? Wcale nie budują go wyłącznie planety, Latawiec rozpostarty jest na osi Węzłów Księżycowych, a te jak wiadomo, pokazują przeszłość i przyszłość, nie tyle to co teraz mamy, ale co było i będzie.

Czyli Węzły Księżycowe, w Wielkim Trygonie jest Węzeł Północny, w znaku Lwa, a Węzeł Południowy w znaku Wodnika jest na szczycie bisekstylu, czyli "tam" Latawiec ów leci. Poza tym Latawiec tworzą w zasadzie dwie tylko planety - Uran w Baranie i Saturn w Strzelcu. Czyli Wielki Trygon jest pełen energii, ognisty. Uran jest w recepcji wzajemnej z Plutonem w znaku Koziorożca, pamiętamy. A Saturn? Przemieszcza się pomiędzy Lilith (zbliża się do niego) i Centrum Galaktyki, czyli też ciekawie, możemy nawet napisać Saturn/Lilith/Centrum Galaktyki, tak w dłuższym okresie czasu w tym rejonie. Warto obserwować Latawca i "czytać" co niesie, ładne ćwiczenie astrologicznie. A konfiguracja długo trwa. Szczególnie ciekawe mogą być momenty kiedy szybkie planety w nią wchodzą, Słońce dojdzie do Węzła Księżycowego Północnego w Lwie kiedy w tym samym czasie Księżyc dojdzie do Urana w Baranie, a Lilith spotka się z Saturnem w Strzelcu, będzie to w sierpniu.

.

Warto patrzeć czy Latawiec zahacza o nasz horoskop, jak zawsze przy tranzytach. Przez obecność w konfiguracji Centrum Galaktyki tranzyt ten dotyczy w zasadzie nas wszystkich, każdy o niego zahaczy w taki sposób (CG dla wszystkich żyjących jest praktycznie w tym samym miejscu). Ale oczywiście efekty będą większe jeżeli konfiguracja dotknie jakiejś planety osobistej, czy inaczej mocno wchodzi w horoskop. Obserwujmy, bo wielu będzie to dotyczyć (przez CG, które wejście w ten układ ułatwia). Na przykład Jarosław Kaczyński dostał jakby "drugi silnik", co już obserwujemy, a niektórzy z jego ludzi także i trwa "kanonada", w rytmie oczywiście Latawca. Czyli przeszłość, przeszłość, przeszłość, praktycznie w prawie każdym zdaniu, w każdej kwestii, można to usłyszeć. Cytaty sobie daruję. Tak samo przyszłość, przyszłość, przyszłość, to "niesiemy" na ogonie Latawca. A wszystko to przy "dźwiękach" Urana (recepcja wzajemna z Plutonem, media oszalały, internet też) oraz Saturna w towarzystwie Lilith (i Centrum Galaktyki, wszystko widzimy, nic się przed nami nie ukryje, wyciągniemy to na powierzchnię). Chyba nie przypadkiem teraz te masowe ekshumacje i liczne komisje śledcze. Ale również historyczne odkrycia.

Roman Giertych ma Węzły Księżycowe usytuowane odwrotnie, do tych bieżących, czyli (lud wierzy) jest w stanie szaleństwa "małego człowieka" odwrócić, taki przykład. Odwrotnie, czyli Węzeł Księżycowy Północny w Wodniku.

.

_____

Konfiguracja trwa od pierwszej dekady maja, kiedy tylko Węzły Księżycowe wkroczyły do znaków stałych, Lwa i Wodnika. Węzły ją też rozwiążą, mniej więcej w październiku, czyli spokojnie pół roku Latawiec będzie sobie "leciał", już leci. Czyli Węzły poruszają się tutaj najszybciej, przypominamy, że Węzły idą wstecz. Uran i Saturn poruszają się wolniej, musimy uwzględnić także ich retrogradację (ruch wsteczny), Saturn jest tutaj szybszy, ale Centrum Galaktyki i Lilith dzielnie pomagają mu w obsadzie Latawca. Ten "powrót do przeszłości", Węzeł Księżycowy Południowy na czole Latawca, jest pewną tajemniczą niespodzianką, nie wiemy co tak naprawdę się wydarzy, jaki będzie bilans, co ta konfiguracja opisuje, w sprawach światowych, krajowych, no i w życiu każdego z nas. Może nie każdego, ale na pewno tych, których Latawiec poniesie.

.

 czwartek, 19 października 2017

Licznik odwiedzin:  243 191  

Kalendarz

« październik »
pn wt śr cz pt sb nd
      01
02030405060708
09101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     

Wyszukaj

Wpisz szukaną frazę i kliknij Szukaj:

Głosuj na bloog


zobacz wyniki

Subskrypcja

Wpisz swój adres e-mail aby otrzymywać info o nowym wpisie:

O moim bloogu

Po 8 latach nauki astrologii można zacząć robić analizy, tak mi mówiono. Nie powiedziano, że po przekroczeniu tego progu nie można będzie ich nie robić... a więc nie mam wyboru. Lwi analizyastrologi...

więcej...

Po 8 latach nauki astrologii można zacząć robić analizy, tak mi mówiono. Nie powiedziano, że po przekroczeniu tego progu nie można będzie ich nie robić... a więc nie mam wyboru. Lwi analizyastrologiczne@wp.pl

schowaj...

O mnie

Statystyki

Odwiedziny: 243191
analizyastrologiczne@wp.pl

Więcej w serwisach WP

Ale seriale

Pytamy.pl