Bloog Wirtualna Polska
Jest 1 269 788 bloogów | losowy blog | inne blogi | zaloguj się | załóż bloga
Kanał ATOM Kanał RSS
Kategorie

Daniel Day-Lewis

środa, 28 czerwca 2017 18:09
Skocz do komentarzy

Daniel Day-Lewis, czyli wielki aktor, urodził się 29 kwietnia 1957 r.w  Londynie. Wikipedia podaje, że jest uważany za jednego z najlepszych aktorów w historii i .. prosi o źródło tej informacji, jak to Wikipedia, wszystko musi być udokumentowane. A tymczasem to się rozumie samo przez się, nagrody (zdobył 3 Oskary), uznanie publiczności i wszystko jasne. Aktor właśnie ogłosił zakończenie swojej kariery. Jeden z największych to ciekawa sprawa dla astrologa, co na to powie horoskop?

Horoskop powie, że aktor ma stellum w znaku Byku, czyli Wenus, władczyni tego znaku jest bardzo dowartościowana, bo Wenus też w Byku oczywiście. Godzina urodzenia aktora nie jest niestety znana, a tutaj byłoby ciekawe to wiedzieć, ponieważ także Księżyc może być w Byku, wszedł do tego znaku rankiem 29 kwietnia. W znaku Byka są na pewno: Słońce, Wenus, Merkury, Węzeł Księżycowy Południowy oraz Ceres, czyli dużo planet, zwłaszcza planety osobiste.

Niedawno na forum astrologicznym ktoś celnie zauważył, że stellum (różnie się nazywa taką konfigurację, chodzi o zgrupowanie koniunkcji) w określonym znaku zodiaku wskazuje na wybitną manifestację znaku, wysoką. Stellum musi zawierać władcę znaku i powinno być zgrupowaniem licznym. Daniel Day-Lewis bardzo do takiej manifestacji pasuje. Wybitny popularny aktor, bardzo wybitny. Pisaliśmy właśnie o Zbigniewie Wodeckim, który miał silną Wenus w horoskopie, brytyjski aktor też ma silną Wenus, aczkolwiek dzieje się to w inny sposób.
Z
nak Byka, Wenus, jako władczyni tego znaku, to układy na popularność w sztuce. Masz dobrą Wenus, zostań artystą, na pewno masz jakiś talent tego typu. "Dobroć" Wenus może się manifestować w różny sposób. A to w swoim znaku zodiaku, a to ostatnia w szeregu według stopnia, a to w dobrych aspektach, może być też ostatnia w łańcuchu dyspozycji. Tutaj Wenus jest w swoim znaku i w stellum, jest też ostatnia w łańcuchu dyspozycji, czyli wszystkie planety "pompują" Wenus, wszystko na jedną kartę, Wenus właśnie. Wenus jest w tym łańcuchu ostatnia bez względu na to gdzie dokładnie był Księżyc, w którym znaku, jeszcze w Baranie czy już w Byku. Czyli Wenus bardzo dowartościowana, wiwat sztuka!

.

Interesuje nas jeszcze sprawa "aktorskiego układu", czyli aspektu pomiędzy Chironem i Lilith. U Daniela Day-Lewisa są one w znaku Wodniku, ale nie w koniunkcji, chociaż też nie bardzo szeroko, no ale prawie 10 stopni. Jeżeli aktor tak wybitny, a nasza "reguła" działa (aspekty Chirona i Lilith pokazują talent aktorski), to o co tutaj może chodzić? Może będzie tzw. paralela zodiakalna na którejś z osi? Czyli te obiekty będą się "składać" do koniunkcji. Nieznana godzina urodzenia, jak to odkryć? Czy możliwa jest któraś z osi z taką paralelą, jako horoskop aktora? Gdyby to było MC (czyli urodzenie poranne), to Saturn by niebawem wkraczał do 3 ćwiartki, czyli ostro szedł do góry. Czy w takich warunkach aktor kończyłby karierę, czy odwrotnie, chciałby osiągnąć jeszcze więcej? Urodzenie tuż po południu, czyli paralela wokół Descendentu, wydaje się całkiem możliwa, ładnie wtedy wygląda horoskop, stellum jest w 10 domu. Jest to poza tym godzina, która pojawia się w opracowaniach astrologów (!). Czyli może to? Właśnie! Ascendent w Lwie (aktor!), Księżyc już w Byku i też przez paralelę ze Słońcem ląduje prosto na MC. A wędrujący Saturn jest w 2 ćwiartce horoskopu, czyli zaczął  się piąć do góry, aktor chciałby zająć się już czymś innym, sam ocenił, że w aktorstwie osiagnął wszystko, a teraz jakiś inny, nowy etap. Ciekawa sprawa, skłaniam się do takiego horoskopu i to bardzo, czyli paralela Lilith i Chirona wokół Descendentu i Ascendent w znaku Lwa.

.

 

środa, 18 października 2017

Licznik odwiedzin:  243 169  

Kalendarz

« październik »
pn wt śr cz pt sb nd
      01
02030405060708
09101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     

Wyszukaj

Wpisz szukaną frazę i kliknij Szukaj:

Głosuj na bloog


zobacz wyniki

Subskrypcja

Wpisz swój adres e-mail aby otrzymywać info o nowym wpisie:

O moim bloogu

Po 8 latach nauki astrologii można zacząć robić analizy, tak mi mówiono. Nie powiedziano, że po przekroczeniu tego progu nie można będzie ich nie robić... a więc nie mam wyboru. Lwi analizyastrologi...

więcej...

Po 8 latach nauki astrologii można zacząć robić analizy, tak mi mówiono. Nie powiedziano, że po przekroczeniu tego progu nie można będzie ich nie robić... a więc nie mam wyboru. Lwi analizyastrologiczne@wp.pl

schowaj...

O mnie

Statystyki

Odwiedziny: 243169
analizyastrologiczne@wp.pl

Więcej w serwisach WP

Ale seriale

Pytamy.pl