Bloog Wirtualna Polska
Jest 1 277 228 bloogów | losowy blog | inne blogi | zaloguj się | załóż bloga
Kanał ATOM Kanał RSS
Kategorie

Zbigniew Wodecki

wtorek, 23 maja 2017 15:21
Skocz do komentarzy

Kusi żeby napisać kilka słów o zmarłym niedawno Zbigniewie Wodeckim, tak w hołdzie dla artysty. Chociaż to, że przypominamy sobie o możliwości omówienia horoskopu z okazji śmierci jest akurat bardzo smutne. Mało jest na świecie osób, które by były tak lubiane przez wszystkich, jak Zbyszek. Był lubiany i to bardzo. Taka kwintesencja miłości, w dobrym znaczeniu tego słowa. Czyli co? Czyli Wenus, oczywiście, że Wenus. Zbigniew Wodecki był "Wenus" w każdym geście. Lubiany i lubiał wszystkich, kochany i kochał wszystkich, tak chciałoby się napisać.Człowiek na "kochane", "miłe" uroczystości i okazje, nie na smutki, oj zdecydowanie nie na smutki.

Wenus, Wenus, Wenus. Urodził się 6 maja 1950 r. i godziny urodzenia nie znamy, ale tego dnia Wenus był już w znaku Barana, znak Ryb opuściła bowiem dnia poprzedniego. Twórczość, praca tego artysty pasuje do obu znaków, w pewien sposób, tak jakby Wenus była i tu i tu, no ale to niemożliwe. Jest w Baranie, ale jakby o Rybach jeszcze "pamiętała", może na początku znaku? W taki sposób, że już w Baranie, ale jakby zatoczyć koło wokół tego punktu, na 60 stopni, to obejmie także koniec Ryb. Chyba tak, pogranicze Ryb i Barana zawsze jest "urocze", poważne i proste jednocześnie, a tutaj muzyka poważna i popularna, ale jednak wyraźnie popularna.

Wenus w punkcie kardynalnym ognistym (od  Barana rozpoczyna się zodiak), to tak jakby Wenus zyskała bardzo mocne odbicie, z impetem coś zaczynamy. Wodzirej, a, że jest to Wenus, to ma być miło, zaczynamy żeby było miło. Cały Zbigniew Wodecki.

.

Wenus jest władczynią jego Słońca w znaku Byka.

Wenus jest również ostatnia w tzw. łańcuchu dyspozycji, czyli cały horoskop artysty pracuje na tę Wenus, pracuje mocno. U Zbigniewa Wodeckiego żadna planeta nie działa sama, czy "w podgrupie", wszystkie "pompują" tylko Wenus, taki człowiek się nie rozprasza i nie odpoczywa, cały czas "wodzirej", miło, miło, miło. Artysta miał też prawdopodobnie w horoskopie tzw. trójkąt dynamiczny, konfigurację, która sprzyja działaniu, nie daje delikwentowi odpocząć, pomiędzy Słońcem w Byku, Neptunem w Wadze i Księżycem w Koziorożcu (który w recepcji z Uranem). Czyli trójkąt dynamiczny kardynalno-stały, z przewagą kardynalności jednak, czyli wciąż od nowa, kolejny koncert, kolejna trasa, kolejne przedstawienie.

.
Więcej na ten temat


poniedziałek, 22 stycznia 2018

Licznik odwiedzin:  248 132  

Kalendarz

« styczeń »
pn wt śr cz pt sb nd
01020304050607
08091011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

Wyszukaj

Wpisz szukaną frazę i kliknij Szukaj:

Głosuj na bloog


zobacz wyniki

Subskrypcja

Wpisz swój adres e-mail aby otrzymywać info o nowym wpisie:

O moim bloogu

Po 8 latach nauki astrologii można zacząć robić analizy, tak mi mówiono. Nie powiedziano, że po przekroczeniu tego progu nie można będzie ich nie robić... a więc nie mam wyboru. Lwi analizyastrologi...

więcej...

Po 8 latach nauki astrologii można zacząć robić analizy, tak mi mówiono. Nie powiedziano, że po przekroczeniu tego progu nie można będzie ich nie robić... a więc nie mam wyboru. Lwi analizyastrologiczne@wp.pl

schowaj...

O mnie

Statystyki

Odwiedziny: 248132
analizyastrologiczne@wp.pl

Więcej w serwisach WP

Bloog.pl

Ale seriale