Bloog Wirtualna Polska
Jest 1 269 788 bloogów | losowy blog | inne blogi | zaloguj się | załóż bloga
Kanał ATOM Kanał RSS
Kategorie

Smoleńsk 7 lat po

niedziela, 09 kwietnia 2017 12:59
Skocz do komentarzy

 

Link do tekstu na blogu sprzed roku: 

http://lwi.bloog.pl/id,354245607,title,Smolensk-6-lat-po,index.html

.

Temat nie wygasł, sprawa nie została zakończona, może i astrologia powinna się jeszcze raz nad tematem pochylić. Ale co tutaj można dodać?

10.04.2017 r. 

Przedstawiono kolejne wnioski z badań, długi film, oglądałam dużą jego część. Nie wszystkie wnioski utkwiły w pamięci, chociaż historię tej katastrofy wypada znać bardzo dokładnie, tyle się o tym mówi i będzie mówić. Zwracają uwagę te, które za kluczowe uważają minuty i sekundy tuż przed katastrofą. Mylne wskazówki nawigatorów rosyjskich, to jeden zarzut, źle nasz samolot naprowadzali, nie po tej co trzeba było "ścieżce", ponoć. A drugi wniosek, to awarie poszczególnych elementów samolotu spowodowane (?) przez  wybuch/wybuchy ładunku termobarycznego (?), czyli takiego, który nie pozostawia śladów. Bardzo tajemnicza sprawa, bardzo. Przeprowadzono wiele eksperymentów i prowadzą one do wniosku, że samolot zaczął się "psuć" jeszcze w powietrzu, poszczególne elementy zaczęły od niego odpadać, np. coś złego zaczęło się dziać ze skrzydłem.

.

Tuż przed katastrofą na MC horoskopu na dzień 10.04.2010 r. w Smoleńsku znalazł się Neptun w Wodniku. W horoskopie w Wodniku były wówczas trzy obiekty, Lilith w 22 stopniu, Neptun w 28 (w 29 już) stopniu i w 30 stopniu Chiron. Lilith już przeszła MC, "diabeł" zaczął działać, teraz Neptun, potem Chiron, czyli ofiary, taka triada. Ale kluczowy jest Neptun, on jeden jest tutaj planetą. Towarzystwo Lilith i Chirona nie wróżyło dobrze, ale taki to był czas, diabeł (Lilith) i ofiary (Chiron). Skupmy się na Neptunie. Wydaje się, że kiedy rozpoczęła się destrukcja (według wyników tych badań to czas kiedy samolot przeleciał nad pierwszą radiolatarnią), to na MC horoskopu był Neptun w koniunkcji z Gienah Cygni, gwiazdą stałą. Nazwa gwiazdy oznacza "Skrzydło łabędzia", jak widać gwiazda jest na prawym skrzydle.

Gienah

.

Neptun w Wodniku był w recepcji wzajemnej z Uranem w znaku Ryb. Czyli na MC horoskopu w chwili początku katastrofy były niejako obie - Neptun i Uran jednocześnie. Wybuch, który nie zostawia śladów, ciekawe... Zwraca jeszcze uwagę Półkrzyż zmienny w składzie: Uran i Saturn u podstawy, a na wierzchołku - Centrum Galaktyki. Saturn jest tutaj ostatni w szeregu według stopnia. Sygnał radiowy czy coś podobnego, takie CG? Co innego może oznaczać Centrum Galaktyki w takim szczególnym położeniu? CG z MC i Neptunem jest w sekstylu, MC i Neptun w kwinkunksie do Saturna, czyli jeszcze mamy współpracujący z Półkrzyżem zmiennym tzw. trójkąt dynamiczny. Co tam się wydarzyło? Bóg tak chciał, czy człowiek tak chciał? Zepsuć tę "galaktyczną wycieczkę".

.

Temat katastrofy smoleńskiej, co może powiedzieć astrologia? Że aktualne ustalenia badaczy da się w tym horoskopie jak najbardziej odczytać. Neptun na MC horoskopu, w recepcji z Uranem i w koniunkcji z gwiazdą, która jest na "skrzydle łabędzia". Szukajcie panowie w prawym skrzydle, na wszelki wypadek patrząc w gwiazdy, może tam znajduje się źródło owego tajemniczego czegoś, co nie zostawiło śladów? Ale czy jesteśmy w granicach "mitu smoleńskiego", czy tropimy realnie wydarzenia, tego niestety nie ustali astrologia. Dla jednych tylko mit, dla innych 100% realność. Neptun na MC skłania do przypuszczeń, że mamy do czynienia tylko z mitem, chociaż tak wszystko "pasuje". A rysunek łabędzia, no cóż, kiedyś nie było samolotów, były za to łabędzie. Może teraz konstelacja zostałaby nazwana "Samolotem"?

.

.

.

.
Więcej na ten temat


środa, 18 października 2017

Licznik odwiedzin:  243 136  

Kalendarz

« październik »
pn wt śr cz pt sb nd
      01
02030405060708
09101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     

Wyszukaj

Wpisz szukaną frazę i kliknij Szukaj:

Głosuj na bloog


zobacz wyniki

Subskrypcja

Wpisz swój adres e-mail aby otrzymywać info o nowym wpisie:

O moim bloogu

Po 8 latach nauki astrologii można zacząć robić analizy, tak mi mówiono. Nie powiedziano, że po przekroczeniu tego progu nie można będzie ich nie robić... a więc nie mam wyboru. Lwi analizyastrologi...

więcej...

Po 8 latach nauki astrologii można zacząć robić analizy, tak mi mówiono. Nie powiedziano, że po przekroczeniu tego progu nie można będzie ich nie robić... a więc nie mam wyboru. Lwi analizyastrologiczne@wp.pl

schowaj...

O mnie

Statystyki

Odwiedziny: 243136
analizyastrologiczne@wp.pl

Więcej w serwisach WP

Ale seriale

Pytamy.pl