Bloog Wirtualna Polska
Jest 1 278 007 bloogów | losowy blog | inne blogi | zaloguj się | załóż bloga
Kanał ATOM Kanał RSS
Kategorie

Budżet, Schetyna i Kaczyński

czwartek, 12 stycznia 2017 9:56
Skocz do komentarzy

Obaj panowie, Schetyna i Kaczyński, szefowie dwóch największych partii politycznych w Polsce. mają Wenus położone po opozycji. Wenus Kaczyńskiego w Raku jest w opozycji do Wenus Schetyny w Koziorożcu. Czyli? Dwie przeciwstawne wizje Polski, skoro opozycja to przeciwieństwa, a Wenus to symbol Polski. Albo dwie przeciwstawne wizje .. budżetu Polski, skoro Wenus to także pieniądze. Położenia Wenus w horoskopach obu panów są bardzo szczególne, Kaczyński ma Wenus w Raku, w koniunkcji z gwiazdą Syriusz, a Schetyna ma Wenus w Koziorożcu, w koniunkcji z gwiazdą Wega. Ważne gwiazdy stałe w koniunkcji z planetami, czy punktami horoskopu, a Syriusz i Wega są ważne, podkreślają ważność, to tylko język. Budżet to przecież bardzo ważne pieniądze.

.

Są jeszcze w horoskopie punkty określane jako Czarne Słońce (13/14 Raka) i Diament (13/14 Koziorożca), to wyższa szkoła jazdy astrologicznej, holenderski astrolog wykładał kilka lat temu w Warszawie ten temat, trudny temat. Teraz możemy zrozumieć na przykładzie o co chodzi. Wizje Polski to też dobry przykład i widać różnicę pomiędzy Czarnym Słońcem i Diamentem, ale budżet to lepszy przykład, na dzisiaj lepszy przykład.

Właściwości obu punktów stanowią całkowite przeciwieństwo.

Czarne Słońce to iskra, spontaniczność, w Tarocie temu punktowi odpowiada karta Głupiec, taka  Wenus (w punkcie Czarnego Słońca) ma wrażenie, że "coś" jej  dobrze podpowiada i wciela te podpowiedzi w życie, czysty przekaz otrzymuje i mu wierzy, "błysk z góry" i już jest. Szybko, nie ma się nad czym zastanawiać, na pewno jest dobrze, musi, przecież to podpowiedź niebios. Zupełnie nieistotne są szczegóły.

Diament, jak wskazuje sama nazwa, to coś "oszlifowanego", spokojnie wypracowanego, sprawdzonego. Wenus (w punkcie Diamentu) jest przemyślana, dzięki temu bardziej pewna.

Diament to dużo lepsze położenie, budzi większe zaufanie, zwłaszcza, że to budżet (!). Czarne Słońce może być tu postrzegane jako wręcz "szaleństwo", do budżetu, czyli ważnych pieniędzy, nie pasuje. Ale.. .Czarne Słońce może mieć duży urok i bardziej podobać się  odbiorcom. Po co ciężko nad czymś pracować, jak można mieć to samo szybko? Pytanie tylko czy "to samo", Czarne Słońce nie wyklucza, że to samo, ale związane jest z tym duże ryzyko.

W czym problem?

Dobrze jest jak Czarne Słońce i Diament jednak się uzupełniają, nie zwalczają, współpracują ze sobą, chociaż pracują w różny sposób. Bo "Głupcowi" nie każdy chce uwierzyć i co będzie jak ktoś ważny (ceniący diamenty!) nie uwierzy? Budżet to budżet, ale jest jeszcze wizja Polski, nie tak łatwo zrezygnować jest z Diamentu i pójść w stronę tarotowej karty Głupiec.

 

____

Grzegorz Schetyna ur. 18.02.1963 r.

Jarosław Kaczyński ur. 18.06.1949 r.

Trygon Słońc (Wodnik, Bliźnięta)

.

.
Więcej na ten temat


niedziela, 18 lutego 2018

Licznik odwiedzin:  253 479  

Kalendarz

« luty »
pn wt śr cz pt sb nd
   01020304
05060708091011
12131415161718
19202122232425
262728    

Wyszukaj

Wpisz szukaną frazę i kliknij Szukaj:

Głosuj na bloog


zobacz wyniki

Subskrypcja

Wpisz swój adres e-mail aby otrzymywać info o nowym wpisie:

O moim bloogu

Po 8 latach nauki astrologii można zacząć robić analizy, tak mi mówiono. Nie powiedziano, że po przekroczeniu tego progu nie można będzie ich nie robić... a więc nie mam wyboru. Lwi analizyastrologi...

więcej...

Po 8 latach nauki astrologii można zacząć robić analizy, tak mi mówiono. Nie powiedziano, że po przekroczeniu tego progu nie można będzie ich nie robić... a więc nie mam wyboru. Lwi analizyastrologiczne@wp.pl

schowaj...

O mnie

Statystyki

Odwiedziny: 253479
analizyastrologiczne@wp.pl

Więcej w serwisach WP

Bloog.pl

Bloog.pl