Bloog Wirtualna Polska
Jest 1 269 788 bloogów | losowy blog | inne blogi | zaloguj się | załóż bloga
Kanał ATOM Kanał RSS
Kategorie

Mateusz Kijowski

piątek, 06 stycznia 2017 16:38
Skocz do komentarzy

 

Mateusz Kijowski, będący twarzą "KOD"-u, narobił opozycji ambarasu. Niespodziewanie znalazł się w ogniu krytyki z wszystkich stron, także ze strony "KOD"-owców. Ale.. spójrzmy w horoskop. Z daty urodzenia 12.12.1968 r. nie wynika horoskop giganta. Wynika horoskop sprawnego organizatora i tylko tyle, tak naprawdę był w "KOD" tylko "technicznym", człowiekiem do roboty. Za robotę się nie płaci? Utrzymywanie takiej fikcji drogo go teraz kosztuje, zupełnie niepotrzebnie się w to wplątał.

Mateusz ma słaby horoskop, tak trzeba wyraźnie powiedzieć. Żadna z planet nie jest w swoim znaku zodiaku, czyli bardzo silna, a osoby publiczne, które analizujemy mają zwykle bardzo silne horoskopy, tutaj nie ma żadnej w taki sposób położonej planety. Wprost przeciwnie, kilka planet ma położenie bardzo słabe, klasycznie będą to Merkury i Saturn oraz Mars (z Marsem potem mała uwaga). Słabe Merkury i Saturn nie dają silnego intelektu, procesy myślowe, zdolność kojarzenia, tworzenia konstrukcji, są wyraźnie osłabione. Mateuszowi wyraźnie tego zabrakło, mówi się teraz, że zabrakło mu wyobraźni.

A Mars? Czyli działanie? No właśnie, klasycznie słaby (w znaku przeciwnym do Barana), ale w nowej astrologii (po odkryciu nowych planet) już wcale niekoniecznie. Mars w Wadze będzie bowiem w recepcji wzajemnej z Eris w znaku Wagi. Czyli akurat Marsa Mateusz Kijowski ma silnego, w pewien sposób, co by chyba pasowało do jego zdolności organizatorskich i takiego "pokrzykiwania". Ludzie z Marsem w Wadze, urodzeni w naszych czasach (czyli kiedy ta recepcja z Eris), to uzdolnieni "krzykacze", tacy działacze poprzez krzyk, rozróby, na przykład zjawisko trollingu. 

Również Wenus w Wodniku jest w recepcji wzajemnej z Uranem z Wadze, czyli też silne, to akurat układ na "rewolucjonistę" (Uran), a Wenus to pewnie Polska właśnie, "polski rewolucjonista".

.

Ale czy Mars w Wadze i Wenus w Wodniku recepcja z Uranem dałyby taki awans, że został przecież przywódcą poważnego ruchu społecznego? Może trochę tak, w końcu to planety osobiste, ale nie tylko, najbardziej pomogło Mateuszowi Kijowskiemu ... Centrum Galaktyki, dające autorytet. Słońce w koniunkcji z Ceres jest co prawda w odległości 6 stopni od CG, czyli niemało, ale dokładnie pośrodku jest Merkury. Ciekawe położenie, chociaż astrolog może zauważyć, że tym samym Merkury jest "spalony", za blisko Słońca położony, osłabiony.  A zatem słaby (!) Merkury ogniskuje Słońce/Ceres i Centrum Galaktyki. Krzyk, słowa takiego człowieka budzą autorytet, dają mu posłuch. Słońce-Ceres, to człowiek-organizator. Ale jednak oddźwięk będzie słaby, coś szwankuje, Merkury jest słaby, niby OK, a jednak nie OK.

Mateusz Kijowski w jednym z wywiadów, w którym próbuje się bronić przed zarzutami, powiedział, że jego zaletą jest to, że jest szczery. To prawda, taka "szczerość" utożsamiana z "głupotą", ale prawda (w tarocie jest karta Głupiec). Czy Mateusz Kijowski był zatem tylko "większym trollem", który mógł czynić w Polsce rewolucję? Chyba tak, Mars podkręcany Eris, Wenus Uranem, a Centrum Galaktyki dało mu talent uwiedzenia ludzi.

Opozycja powinna mieć jednak silnego przywódcę, takiego, który potrafi sprawnie myśleć, bo będąc w opozycji szczególnie trzeba myśleć, skoro nie można konstruktywnie działać. Czyli może i dobrze się stało, co się stało, dobrze dla opozycji. A co się stało nie piszę, nie jest to temat na blog astrologiczny, zakładam, że czytelnik wie co się stało.

.

 


Więcej na ten temat


środa, 18 października 2017

Licznik odwiedzin:  243 163  

Kalendarz

« październik »
pn wt śr cz pt sb nd
      01
02030405060708
09101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     

Wyszukaj

Wpisz szukaną frazę i kliknij Szukaj:

Głosuj na bloog


zobacz wyniki

Subskrypcja

Wpisz swój adres e-mail aby otrzymywać info o nowym wpisie:

O moim bloogu

Po 8 latach nauki astrologii można zacząć robić analizy, tak mi mówiono. Nie powiedziano, że po przekroczeniu tego progu nie można będzie ich nie robić... a więc nie mam wyboru. Lwi analizyastrologi...

więcej...

Po 8 latach nauki astrologii można zacząć robić analizy, tak mi mówiono. Nie powiedziano, że po przekroczeniu tego progu nie można będzie ich nie robić... a więc nie mam wyboru. Lwi analizyastrologiczne@wp.pl

schowaj...

O mnie

Statystyki

Odwiedziny: 243163
analizyastrologiczne@wp.pl

Więcej w serwisach WP

Ale seriale

Pytamy.pl